Venados FC vs Durango H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Venados FC logosu
iç saha formu
W W W W D
Liga de Expansión MX
Estadio Olímpico Carlos Iturralde Rivero
Durango logosu
deplasman formu
L D L W D

AI Maç Analizi

Venados FC
Durango

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.65
4.30
1.00
1.95
2.30
1.60
2.5 Üst katsayısı
4.50
4.00
5.00
1.50
3.00
0.00
KG VAR katsayısı
4.65
4.30
5.00
2.25
3.60
0.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W D
W W W W D
L L L L W
vs
L W W W D
L L D W W
L D L W D
2.5 Üst Formu
O O O O U
O O O O U
O O O O O
vs
U U U O U
O O U U O
U U U U U
KG VAR Formu
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
vs
N N N Y N
N Y Y N Y
N N N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.40 4.20 4.60 Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 3.20 0.80 Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Venados FC +2.40
Venados FC +1.20
Venados FC +3.60
Venados FC +2.20
Venados FC +1.00
Venados FC +3.40
Venados FC +2.60
Venados FC +1.40
Venados FC +3.80
Maç başı ort. atılan gol
2.30 3.00 1.60 Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.90 1.60 0.20 Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Venados FC +1.40
Venados FC +0.70
Venados FC +2.10
Venados FC +2.10
Venados FC +1.40
Venados FC +2.80
Venados FC +0.70
Eşit
Venados FC +1.40
Maç başı ort. yenen gol
2.10 1.20 3.00 Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 1.60 0.60 Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Venados FC daha iyi
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Durango daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Venados FC
Durango

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.3 3 1.6 0.9 1.6 0.2
Maç başı yenen gol 2.1 1.2 3 1.1 1.6 0.6
Maç başı toplam gol 4.4 4.2 4.6 2 3.2 0.8
KG VAR oranı 90% 80% 100% 30% 60% 0%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 40% 20% 60%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga de Expansión MX maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Venados FC
Durango

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Venados FC (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Durango (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.