Venados FC vs Durango: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Venados FC
formă acasă
W W W W D
Liga de Expansión MX
Estadio Olímpico Carlos Iturralde Rivero
Sigla Durango
formă în deplasare
L D L W D

Analiza AI a meciului

Venados FC
Durango

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
4.30
1.00
1.95
2.30
1.60
Coeficient Peste 2.5
4.50
4.00
5.00
1.50
3.00
0.00
Coeficient GG
4.65
4.30
5.00
2.25
3.60
0.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L W W D
W W W W D
L L L L W
vs
L W W W D
L L D W W
L D L W D
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O O O U
O O O O O
vs
U U U O U
O O U U O
U U U U U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
vs
N N N Y N
N Y Y N Y
N N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.40 4.20 4.60 Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 3.20 0.80 Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Venados FC +2.40
Venados FC +1.20
Venados FC +3.60
Venados FC +2.20
Venados FC +1.00
Venados FC +3.40
Venados FC +2.60
Venados FC +1.40
Venados FC +3.80
Media goluri marcate/meci
2.30 3.00 1.60 Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 1.60 0.20 Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Venados FC +1.40
Venados FC +0.70
Venados FC +2.10
Venados FC +2.10
Venados FC +1.40
Venados FC +2.80
Venados FC +0.70
Egalitate
Venados FC +1.40
Media goluri primite/meci
2.10 1.20 3.00 Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 1.60 0.60 Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Mai bine: Venados FC
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Mai bine: Durango
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Venados FC
Durango

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Durango (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.3 3 1.6 0.9 1.6 0.2
Goluri primite/meci 2.1 1.2 3 1.1 1.6 0.6
Goluri totale/meci 4.4 4.2 4.6 2 3.2 0.8
Rată GG 90% 80% 100% 30% 60% 0%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 40% 20% 60%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga de Expansión MX - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Venados FC
Durango

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Venados FC (General) (Acasă) (Deplasare)
Durango (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.