Heming vs KFUM II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Heming logosu
Heming
iç saha formu
W L W W W
3. Division - Girone 1
Stadyum belli değil
KFUM II logosu
KFUM II
deplasman formu
L L L W D

AI Maç Analizi

Heming
KFUM II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.30
4.00
2.60
1.65
2.00
1.30
2.5 Üst katsayısı
4.50
5.00
4.00
3.50
5.00
2.00
KG VAR katsayısı
4.65
4.30
5.00
3.60
3.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W W W D
W L W W W
W D L W D
vs
L L W D L
W W L L L
L L L W D
2.5 Üst Formu
O O O O O
O O O O O
O U O O O
vs
O O U U O
O O O O O
U O O U U
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
vs
Y Y N Y Y
N Y N Y Y
N Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
5.10 5.40 4.80 Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.80 5.60 4.00 KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Heming +0.30
KFUM II +0.50
Heming +1.10
Heming +0.60
KFUM II +0.20
Heming +1.40
Eşit
KFUM II +0.80
Heming +0.80
Maç başı ort. atılan gol
3.20 3.60 2.80 Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 3.00 1.00 KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Heming +1.20
Heming +0.20
Heming +2.20
Heming +1.60
Heming +0.60
Heming +2.60
Heming +0.80
KFUM II +0.20
Heming +1.80
Maç başı ort. yenen gol
1.90 1.80 2.00 Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.80 2.60 3.00 KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Heming daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Heming
KFUM II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3.2 3.6 2.8 2 3 1
Maç başı yenen gol 1.9 1.8 2 2.8 2.6 3
Maç başı toplam gol 5.1 5.4 4.8 4.8 5.6 4
KG VAR oranı 90% 80% 100% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 3. Division - Girone 1 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Heming
  • D D Konnerud 5-5
  • W E Ullern 3-0
  • W D SF Grei 4-1
  • W E Frigg 5-1
  • L D Gamle Oslo 1-2
  • W E Vålerenga II 5-2
  • L E Asker 2-5
  • D D IF Ready 1-1
  • W E Bærum 3-1
  • W D Ullern 3-1
KFUM II
  • L E Ullern 1-3
  • D D Union Carl Berner 1-1
  • W D Konnerud 1-0
  • L E IF Ready 2-5
  • L D Asker 2-7
  • L E Lokomotiv Oslo 0-3
  • W E Nordstrand 7-2
  • L D Bærum 1-5
  • W E SF Grei 5-0
  • L D Lokomotiv Oslo 0-2
  • W vs Ullern 3-0
  • W vs Frigg 5-1
  • W vs Vålerenga II 5-2
  • L vs Asker 2-5
  • W vs Bærum 3-1
  • D vs Union Carl Berner 1-1
  • W vs Konnerud 1-0
  • L vs Asker 2-7
  • L vs Bærum 1-5
  • L vs Lokomotiv Oslo 0-2

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Heming
KFUM II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Heming (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
KFUM II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

3. Division - Girone 1 · Group A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Asker 22 19 1 2 78:31 +47 58 W L W W W
2 Gamle Oslo 23 14 2 7 70:42 +28 44 W D L L L
3 Heming 22 13 4 5 58:36 +22 43 D W W W L
4 Vålerenga II 23 13 1 9 54:59 -5 40 W W W L W
5 IF Ready 23 11 6 6 59:43 +16 39 W W L W W
6 Bærum 23 11 2 10 64:45 +19 35 L L L L L
7 Union Carl Berner 23 11 2 10 40:36 +4 35 L W D W W
8 Frigg 22 9 6 7 51:49 +2 33 L D L W L
9 Lokomotiv Oslo 23 8 2 13 43:67 -24 26 W L W L W
10 KFUM II 22 7 3 12 43:62 -19 24 L D W L L
11 Ullern 23 7 2 14 42:60 -18 23 L W L W L
12 SF Grei 23 7 1 15 42:72 -30 22 W W W L L
13 Nordstrand 23 6 2 15 36:52 -16 20 L L L W D
14 Konnerud 23 5 2 16 36:62 -26 17 L D L L W
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Asker 11 10 0 1 40:14 +26 30
2 Vålerenga II 12 10 0 2 30:23 +7 30
3 Gamle Oslo 12 8 1 3 43:21 +22 25
4 Heming 11 8 1 2 29:13 +16 25
5 Bærum 11 7 0 4 36:20 +16 21
6 IF Ready 12 6 3 3 34:20 +14 21
7 Lokomotiv Oslo 11 6 0 5 20:23 -3 18
8 Frigg 12 4 5 3 27:22 +5 17
9 Union Carl Berner 11 5 2 4 20:17 +3 17
10 Konnerud 11 4 2 5 23:23 0 14
11 KFUM II 11 4 1 6 25:29 -4 13
12 Nordstrand 11 3 1 7 20:26 -6 10
13 Ullern 12 3 1 8 20:34 -14 10
14 SF Grei 11 3 1 7 24:40 -16 10
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Asker 11 9 1 1 38:17 +21 28
2 Gamle Oslo 11 6 1 4 27:21 +6 19
3 Heming 11 5 3 3 29:23 +6 18
4 IF Ready 11 5 3 3 25:23 +2 18
5 Union Carl Berner 12 6 0 6 20:19 +1 18
6 Frigg 10 5 1 4 24:27 -3 16
7 Bærum 12 4 2 6 28:25 +3 14
8 Ullern 11 4 1 6 22:26 -4 13
9 SF Grei 12 4 0 8 18:32 -14 12
10 KFUM II 11 3 2 6 18:33 -15 11
11 Nordstrand 12 3 1 8 16:26 -10 10
12 Vålerenga II 11 3 1 7 24:36 -12 10
13 Lokomotiv Oslo 12 2 2 8 23:44 -21 8
14 Konnerud 12 1 0 11 13:39 -26 3