Heming vs KFUM II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Heming
Heming
formă acasă
W L W W W
3. Division - Girone 1
Stadion neconfirmat
Sigla KFUM II
KFUM II
formă în deplasare
L L L W D

Analiza AI a meciului

Heming
KFUM II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.30
4.00
2.60
1.65
2.00
1.30
Coeficient Peste 2.5
4.50
5.00
4.00
3.50
5.00
2.00
Coeficient GG
4.65
4.30
5.00
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W W D
W L W W W
W D L W D
vs
L L W D L
W W L L L
L L L W D
Formă Peste 2.5
O O O O O
O O O O O
O U O O O
vs
O O U U O
O O O O O
U O O U U
Formă GG
Y Y Y N Y
Y Y Y Y N
Y Y Y Y Y
vs
Y Y N Y Y
N Y N Y Y
N Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
5.10 5.40 4.80 Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
4.80 5.60 4.00 KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Heming +0.30
KFUM II +0.50
Heming +1.10
Heming +0.60
KFUM II +0.20
Heming +1.40
Egalitate
KFUM II +0.80
Heming +0.80
Media goluri marcate/meci
3.20 3.60 2.80 Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 3.00 1.00 KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Heming +1.20
Heming +0.20
Heming +2.20
Heming +1.60
Heming +0.60
Heming +2.60
Heming +0.80
KFUM II +0.20
Heming +1.80
Media goluri primite/meci
1.90 1.80 2.00 Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 2.60 3.00 KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Mai bine: Heming
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Heming
KFUM II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 3.2 3.6 2.8 2 3 1
Goluri primite/meci 1.9 1.8 2 2.8 2.6 3
Goluri totale/meci 5.1 5.4 4.8 4.8 5.6 4
Rată GG 90% 80% 100% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 3. Division - Girone 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Heming
  • D D Konnerud 5-5
  • W A Ullern 3-0
  • W D SF Grei 4-1
  • W A Frigg 5-1
  • L D Gamle Oslo 1-2
  • W A Vålerenga II 5-2
  • L A Asker 2-5
  • D D IF Ready 1-1
  • W A Bærum 3-1
  • W D Ullern 3-1
KFUM II
  • L A Ullern 1-3
  • D D Union Carl Berner 1-1
  • W D Konnerud 1-0
  • L A IF Ready 2-5
  • L D Asker 2-7
  • L A Lokomotiv Oslo 0-3
  • W A Nordstrand 7-2
  • L D Bærum 1-5
  • W A SF Grei 5-0
  • L D Lokomotiv Oslo 0-2
  • W vs Ullern 3-0
  • W vs Frigg 5-1
  • W vs Vålerenga II 5-2
  • L vs Asker 2-5
  • W vs Bærum 3-1
  • D vs Union Carl Berner 1-1
  • W vs Konnerud 1-0
  • L vs Asker 2-7
  • L vs Bærum 1-5
  • L vs Lokomotiv Oslo 0-2

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Heming
KFUM II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Heming (General) (Acasă) (Deplasare)
KFUM II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

3. Division - Girone 1 · Group A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Asker 22 19 1 2 78:31 +47 58 W L W W W
2 Gamle Oslo 23 14 2 7 70:42 +28 44 W D L L L
3 Heming 22 13 4 5 58:36 +22 43 D W W W L
4 Vålerenga II 23 13 1 9 54:59 -5 40 W W W L W
5 IF Ready 23 11 6 6 59:43 +16 39 W W L W W
6 Bærum 23 11 2 10 64:45 +19 35 L L L L L
7 Union Carl Berner 23 11 2 10 40:36 +4 35 L W D W W
8 Frigg 22 9 6 7 51:49 +2 33 L D L W L
9 Lokomotiv Oslo 23 8 2 13 43:67 -24 26 W L W L W
10 KFUM II 22 7 3 12 43:62 -19 24 L D W L L
11 Ullern 23 7 2 14 42:60 -18 23 L W L W L
12 SF Grei 23 7 1 15 42:72 -30 22 W W W L L
13 Nordstrand 23 6 2 15 36:52 -16 20 L L L W D
14 Konnerud 23 5 2 16 36:62 -26 17 L D L L W
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Asker 11 10 0 1 40:14 +26 30
2 Vålerenga II 12 10 0 2 30:23 +7 30
3 Gamle Oslo 12 8 1 3 43:21 +22 25
4 Heming 11 8 1 2 29:13 +16 25
5 Bærum 11 7 0 4 36:20 +16 21
6 IF Ready 12 6 3 3 34:20 +14 21
7 Lokomotiv Oslo 11 6 0 5 20:23 -3 18
8 Frigg 12 4 5 3 27:22 +5 17
9 Union Carl Berner 11 5 2 4 20:17 +3 17
10 Konnerud 11 4 2 5 23:23 0 14
11 KFUM II 11 4 1 6 25:29 -4 13
12 Nordstrand 11 3 1 7 20:26 -6 10
13 Ullern 12 3 1 8 20:34 -14 10
14 SF Grei 11 3 1 7 24:40 -16 10
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Asker 11 9 1 1 38:17 +21 28
2 Gamle Oslo 11 6 1 4 27:21 +6 19
3 Heming 11 5 3 3 29:23 +6 18
4 IF Ready 11 5 3 3 25:23 +2 18
5 Union Carl Berner 12 6 0 6 20:19 +1 18
6 Frigg 10 5 1 4 24:27 -3 16
7 Bærum 12 4 2 6 28:25 +3 14
8 Ullern 11 4 1 6 22:26 -4 13
9 SF Grei 12 4 0 8 18:32 -14 12
10 KFUM II 11 3 2 6 18:33 -15 11
11 Nordstrand 12 3 1 8 16:26 -10 10
12 Vålerenga II 11 3 1 7 24:36 -12 10
13 Lokomotiv Oslo 12 2 2 8 23:44 -21 8
14 Konnerud 12 1 0 11 13:39 -26 3