Oţelul vs Csikszereda H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Oţelul logosu
iç saha formu
D D W L L
Liga I
Stadionul Oţelul
Csikszereda logosu
deplasman formu
L L L L L

AI Maç Analizi

Oţelul
Csikszereda

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.10
1.60
0.60
0.15
0.30
0.00
2.5 Üst katsayısı
2.00
1.00
3.00
2.00
2.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
2.75
2.60
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L L L
D D W L L
D L D L L
vs
L L L L L
L D L L L
L L L L L
2.5 Üst Formu
O U O O U
U U U U O
O U O O U
vs
O O O U U
U U O O U
U O U O U
KG VAR Formu
Y N N Y N
Y Y N N Y
Y N Y N N
vs
Y Y Y N N
N N Y Y N
N Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.40 2.20 2.60 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 2.40 3.00 Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda +0.30
Eşit
Csikszereda +0.60
Csikszereda +0.50
Csikszereda +0.20
Csikszereda +0.80
Csikszereda +0.10
Oţelul +0.20
Csikszereda +0.40
Maç başı ort. atılan gol
0.90 1.00 0.80 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.60 0.60 0.60 Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul +0.30
Oţelul +0.30
Oţelul +0.30
Oţelul +0.40
Oţelul +0.40
Oţelul +0.40
Oţelul +0.20
Oţelul +0.20
Oţelul +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.50 1.20 1.80 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 1.80 2.40 Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Eşit
Oţelul daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Oţelul
Csikszereda

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 1 0.8 0.6 0.6 0.6
Maç başı yenen gol 1.5 1.2 1.8 2.1 1.8 2.4
Maç başı toplam gol 2.4 2.2 2.6 2.7 2.4 3
KG VAR oranı 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 10% 20% 0%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga I maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Oţelul
Csikszereda

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Oţelul
Csikszereda

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Csikszereda (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç tahminleri

Bu maç için 3 tahmin

Romania - Liga I
2026-10-16 16:00:00
Oţelul logo
Oţelul
versus
Csikszereda logo
Csikszereda
Görmek için abone ol
Oran 1.29
Güven: 75%
Romania - Liga I
2026-10-16 16:00:00
Oţelul logo
Oţelul
versus
Csikszereda logo
Csikszereda
Görmek için abone ol
Oran 1.20
Güven: 75%
Romania - Liga I
2026-10-16 16:00:00
Oţelul logo
Oţelul
versus
Csikszereda logo
Csikszereda
Görmek için abone ol
Oran 1.91
Güven: 65%

Lig Puan Durumu

Liga I

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Oţelul

Teknik direktör: Rui Duarte

4-3-3
1 C. Dur-Bozoancă
5 H. Sylla
3 G. Christopoulos
6 P. Iacob
28 Miguel Silva
17 A. Ciobanu
8 Rafael Brito
27 Pedro Nuno
24 D. Bordun
11 Zé Turbo
9 Patrick

Yedekler

  • 44D. ZatorD
  • 20R. OlteanuM
  • 15Mehmet TitizF
  • 16D. NeicuD
  • 7Paulino JoaoF
  • 30M. FrunzăM
  • 13M. ContraG
  • 77A. BalanicaF
  • 18D. AfteneM

Csikszereda

Teknik direktör: I. Szabó

4-2-3-1
94 E. Pap
22 M. Ódor
24 J. Hegedűs
3 R. Palmeş
6 L. Pászka
8 S. Vereș
13 A. Csürös
20 Gabriel Araújo Lima
90 S. Nyitra
77 A. Stahl
27 M. Eppel

Yedekler

  • 79S. SzalayF
  • 4A. SzabóD
  • 14L. NovelliF
  • 30Z. MagyarM
  • 9N. KukovecF
  • 34M. KarácsonyG
  • 10Soufiane JebariM
  • 11A. HorváthM
  • 17Á. CzékusF
  • 55D. BotaM