CSM FC Vaslui vs Odorheiu Secuiesc H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

CSM FC Vaslui logosu
iç saha formu
W W W W W
Liga III - Serie 1
Stadionul Municipal
Odorheiu Secuiesc logosu
deplasman formu
W D D D W

AI Maç Analizi

CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
4.15
5.00
3.30
2.75
2.60
2.90
2.5 Üst katsayısı
4.00
4.00
4.00
2.00
3.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.95
3.60
4.30
4.30
4.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W W W W
W W W W W
L D W W W
vs
D W D L W
D W D W L
W D D D W
2.5 Üst Formu
O O O O O
U O O O O
O U O O O
vs
U U U O O
O O U U O
U U U U O
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
N Y N Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.40 3.20 3.60 CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.30 4.00 2.60 Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM FC Vaslui +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.60
CSM FC Vaslui +0.80
Odorheiu Secuiesc +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.80
CSM FC Vaslui +0.60
CSM FC Vaslui +0.30
Odorheiu Secuiesc +0.40
CSM FC Vaslui +1.00
Maç başı ort. atılan gol
2.20 2.40 2.00 CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 2.40 1.60 Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM FC Vaslui +0.20
Odorheiu Secuiesc +0.20
CSM FC Vaslui +0.60
CSM FC Vaslui +0.40
Eşit
CSM FC Vaslui +0.80
Eşit
Odorheiu Secuiesc +0.40
CSM FC Vaslui +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.20 0.80 1.60 CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.60 1.00 Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM FC Vaslui daha iyi
CSM FC Vaslui daha iyi
Odorheiu Secuiesc daha iyi
CSM FC Vaslui daha iyi
CSM FC Vaslui daha iyi
CSM FC Vaslui daha iyi
Odorheiu Secuiesc daha iyi
Eşit
Odorheiu Secuiesc daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.2 2.4 2 2 2.4 1.6
Maç başı yenen gol 1.2 0.8 1.6 1.3 1.6 1
Maç başı toplam gol 3.4 3.2 3.6 3.3 4 2.6
KG VAR oranı 70% 60% 80% 80% 80% 80%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 1 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSM FC Vaslui (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Odorheiu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 1 · Group 1

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0