CSM FC Vaslui vs Odorheiu Secuiesc: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla CSM FC Vaslui
formă acasă
W W W W W
Liga III - Serie 1
Stadionul Municipal
Sigla Odorheiu Secuiesc
formă în deplasare
W D D D W

Analiza AI a meciului

CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
4.15
5.00
3.30
2.75
2.60
2.90
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
2.00
3.00
1.00
Coeficient GG
3.95
3.60
4.30
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W W
W W W W W
L D W W W
vs
D W D L W
D W D W L
W D D D W
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O O O O
O U O O O
vs
U U U O O
O O U U O
U U U U O
Formă GG
Y Y Y Y Y
N Y N Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.20 3.60 CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 4.00 2.60 Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
CSM FC Vaslui +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.60
CSM FC Vaslui +0.80
Odorheiu Secuiesc +0.10
Odorheiu Secuiesc +0.80
CSM FC Vaslui +0.60
CSM FC Vaslui +0.30
Odorheiu Secuiesc +0.40
CSM FC Vaslui +1.00
Media goluri marcate/meci
2.20 2.40 2.00 CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.40 1.60 Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
CSM FC Vaslui +0.20
Odorheiu Secuiesc +0.20
CSM FC Vaslui +0.60
CSM FC Vaslui +0.40
Egalitate
CSM FC Vaslui +0.80
Egalitate
Odorheiu Secuiesc +0.40
CSM FC Vaslui +0.40
Media goluri primite/meci
1.20 0.80 1.60 CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
1.30 1.60 1.00 Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: CSM FC Vaslui
Mai bine: CSM FC Vaslui
Mai bine: Odorheiu Secuiesc
Mai bine: CSM FC Vaslui
Mai bine: CSM FC Vaslui
Mai bine: CSM FC Vaslui
Mai bine: Odorheiu Secuiesc
Egalitate
Mai bine: Odorheiu Secuiesc
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.2 2.4 2 2 2.4 1.6
Goluri primite/meci 1.2 0.8 1.6 1.3 1.6 1
Goluri totale/meci 3.4 3.2 3.6 3.3 4 2.6
Rată GG 70% 60% 80% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
CSM FC Vaslui
Odorheiu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM FC Vaslui (General) (Acasă) (Deplasare)
Odorheiu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 1 · Group 1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0