Carpati Covasna vs Olimpic Zărneşti H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Carpati Covasna logosu
iç saha formu
L L L L L
Liga III - Serie 2
Stadyum belli değil
Olimpic Zărneşti logosu
deplasman formu
L W W W D

AI Maç Analizi

Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.19
0.00
0.50
3.31
3.33
3.30
2.5 Üst katsayısı
3.75
4.00
3.33
3.13
3.33
3.00
KG VAR katsayısı
3.25
2.90
3.83
4.13
3.83
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L D L L
L L L L L
L L D
vs
W W L W D
W W L
L W W W D
2.5 Üst Formu
O O U U O
O O O U O
O O U
vs
U U O O U
O U O
O O U O U
KG VAR Formu
N Y Y N N
N Y Y N N
Y N Y
vs
N N Y Y Y
Y N Y
Y Y N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.23 3.80 4.67 Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.40 5.00 3.80 Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti +0.17
Olimpic Zărneşti +0.77
Carpati Covasna +0.43
Olimpic Zărneşti +0.60
Olimpic Zărneşti +1.20
Eşit
Carpati Covasna +0.27
Olimpic Zărneşti +0.33
Carpati Covasna +0.87
Maç başı ort. atılan gol
0.70 0.40 1.00 Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 2.00 2.20 Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti +1.40
Olimpic Zărneşti +1.30
Olimpic Zărneşti +1.50
Olimpic Zărneşti +1.70
Olimpic Zărneşti +1.60
Olimpic Zărneşti +1.80
Olimpic Zărneşti +1.10
Olimpic Zărneşti +1.00
Olimpic Zărneşti +1.20
Maç başı ort. yenen gol
3.53 3.40 3.67 Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 3.00 1.60 Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Olimpic Zărneşti daha iyi
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.7 0.4 1 2.1 2 2.2
Maç başı yenen gol 3.53 3.4 3.67 2.3 3 1.6
Maç başı toplam gol 4.23 3.8 4.67 4.4 5 3.8
KG VAR oranı 53% 40% 67% 73% 67% 80%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 27% 33% 20%
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 2 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Carpati Covasna (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Olimpic Zărneşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 2 · Group 2

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0