Carpati Covasna vs Olimpic Zărneşti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Carpati Covasna
thuisvorm
L L L L L
Liga III - Serie 2
Stadion nog onbekend
Logo van Olimpic Zărneşti
uitvorm
L W W W D

AI-wedstrijdinzichten

Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.19
0.00
0.50
3.31
3.33
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
4.00
3.33
3.13
3.33
3.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.83
4.13
3.83
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D L L
L L L L L
L L D
vs
W W L W D
W W L
L W W W D
Over 2.5-vorm
O O U U O
O O O U O
O O U
vs
U U O O U
O U O
O O U O U
BTS-vorm
N Y Y N N
N Y Y N N
Y N Y
vs
N N Y Y Y
Y N Y
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.23 3.80 4.67 Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.40 5.00 3.80 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti +0.17
Olimpic Zărneşti +0.77
Carpati Covasna +0.43
Olimpic Zărneşti +0.60
Olimpic Zărneşti +1.20
Gelijk
Carpati Covasna +0.27
Olimpic Zărneşti +0.33
Carpati Covasna +0.87
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 0.40 1.00 Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.00 2.20 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti +1.40
Olimpic Zărneşti +1.30
Olimpic Zărneşti +1.50
Olimpic Zărneşti +1.70
Olimpic Zărneşti +1.60
Olimpic Zărneşti +1.80
Olimpic Zărneşti +1.10
Olimpic Zărneşti +1.00
Olimpic Zărneşti +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.53 3.40 3.67 Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 3.00 1.60 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Olimpic Zărneşti beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 0.4 1 2.1 2 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 3.53 3.4 3.67 2.3 3 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.23 3.8 4.67 4.4 5 3.8
BTS-percentage 53% 40% 67% 73% 67% 80%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 27% 33% 20%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 2-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Carpati Covasna
Olimpic Zărneşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Carpati Covasna (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 2 · Group 2

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0