Flacăra Moreni vs Progresul Draganesti H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Flacăra Moreni logosu
iç saha formu
W D W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Flacăra
Progresul Draganesti logosu
deplasman formu
L D L W

AI Maç Analizi

Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
4.56
4.13
5.00
2.44
3.25
1.63
2.5 Üst katsayısı
3.75
3.75
3.75
3.13
3.75
2.50
KG VAR katsayısı
3.69
3.25
4.13
3.69
4.13
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W W W W
W D W W
W W W W
vs
W L D W D
W W D D
L D L W
2.5 Üst Formu
U U O O O
O U O O
O O U O
vs
O O O O O
U O O O
U U O O
KG VAR Formu
Y N N Y Y
N Y N Y
Y Y N Y
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y
N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.25 4.50 4.00 Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.38 3.75 3.00 Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Flacăra Moreni +0.87
Flacăra Moreni +0.50
Flacăra Moreni +1.25
Flacăra Moreni +1.12
Flacăra Moreni +0.75
Flacăra Moreni +1.50
Flacăra Moreni +0.62
Flacăra Moreni +0.25
Flacăra Moreni +1.00
Maç başı ort. atılan gol
3.38 3.75 3.00 Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.63 2.25 1.00 Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Flacăra Moreni +1.75
Flacăra Moreni +1.13
Flacăra Moreni +2.38
Flacăra Moreni +2.12
Flacăra Moreni +1.50
Flacăra Moreni +2.75
Flacăra Moreni +1.37
Flacăra Moreni +0.75
Flacăra Moreni +2.00
Maç başı ort. yenen gol
0.88 0.75 1.00 Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.75 1.50 2.00 Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Flacăra Moreni daha iyi
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3.38 3.75 3 1.63 2.25 1
Maç başı yenen gol 0.88 0.75 1 1.75 1.5 2
Maç başı toplam gol 4.25 4.5 4 3.38 3.75 3
KG VAR oranı 63% 50% 75% 63% 75% 50%
Gol yememe oranı 38% 50% 25% 13% 25% 0%
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Flacăra Moreni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Draganesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 3 · Group 3

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2