Flacăra Moreni vs Progresul Draganesti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Flacăra Moreni
formă acasă
W D W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Flacăra
Sigla Progresul Draganesti
formă în deplasare
L D L W

Analiza AI a meciului

Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
4.56
4.13
5.00
2.44
3.25
1.63
Coeficient Peste 2.5
3.75
3.75
3.75
3.13
3.75
2.50
Coeficient GG
3.69
3.25
4.13
3.69
4.13
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W W W W
W D W W
W W W W
vs
W L D W D
W W D D
L D L W
Formă Peste 2.5
U U O O O
O U O O
O O U O
vs
O O O O O
U O O O
U U O O
Formă GG
Y N N Y Y
N Y N Y
Y Y N Y
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y
N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.25 4.50 4.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
3.38 3.75 3.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni +0.87
Flacăra Moreni +0.50
Flacăra Moreni +1.25
Flacăra Moreni +1.12
Flacăra Moreni +0.75
Flacăra Moreni +1.50
Flacăra Moreni +0.62
Flacăra Moreni +0.25
Flacăra Moreni +1.00
Media goluri marcate/meci
3.38 3.75 3.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 2.25 1.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Flacăra Moreni +1.75
Flacăra Moreni +1.13
Flacăra Moreni +2.38
Flacăra Moreni +2.12
Flacăra Moreni +1.50
Flacăra Moreni +2.75
Flacăra Moreni +1.37
Flacăra Moreni +0.75
Flacăra Moreni +2.00
Media goluri primite/meci
0.88 0.75 1.00 Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 1.50 2.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Mai bine: Flacăra Moreni
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 3.38 3.75 3 1.63 2.25 1
Goluri primite/meci 0.88 0.75 1 1.75 1.5 2
Goluri totale/meci 4.25 4.5 4 3.38 3.75 3
Rată GG 63% 50% 75% 63% 75% 50%
Rată meciuri fără gol primit 38% 50% 25% 13% 25% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Flacăra Moreni
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Flacăra Moreni (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2