Râmnicu Sărat vs Viitorul Corbeanca H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Râmnicu Sărat logosu
iç saha formu
L D L L W
Liga III - Serie 3
Stadionul Olimpia
Viitorul Corbeanca logosu
deplasman formu
W L D L L

AI Maç Analizi

Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.63
1.30
2.17
1.19
1.00
1.30
2.5 Üst katsayısı
3.13
4.00
1.67
0.63
0.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.50
5.00
1.00
2.00
2.17
1.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L L L W
L D L L W
D W L
vs
L D D L L
D L D
W L D L L
2.5 Üst Formu
U O O O O
O U O O O
U U O
vs
U U U U O
U U U
U U U U O
KG VAR Formu
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
vs
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Râmnicu Sărat +1.46
Râmnicu Sărat +1.80
Râmnicu Sărat +1.13
Râmnicu Sărat +2.93
Râmnicu Sărat +3.27
Râmnicu Sărat +2.60
Eşit
Râmnicu Sărat +0.34
Viitorul Corbeanca +0.33
Maç başı ort. atılan gol
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Râmnicu Sărat +0.56
Râmnicu Sărat +0.70
Râmnicu Sărat +0.43
Râmnicu Sărat +0.93
Râmnicu Sărat +1.07
Râmnicu Sărat +0.80
Râmnicu Sărat +0.20
Râmnicu Sărat +0.34
Râmnicu Sărat +0.07
Maç başı ort. yenen gol
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Viitorul Corbeanca daha iyi
Râmnicu Sărat daha iyi
Eşit
Râmnicu Sărat daha iyi
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.03 1.4 0.67 0.47 0.33 0.6
Maç başı yenen gol 2.1 3.2 1 1.2 1 1.4
Maç başı toplam gol 3.13 4.6 1.67 1.67 1.33 2
KG VAR oranı 50% 100% 0% 27% 33% 20%
Gol yememe oranı 33% 0% 67% 37% 33% 40%
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Râmnicu Sărat (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Corbeanca (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 3 · Group 3

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2