Râmnicu Sărat vs Viitorul Corbeanca H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Râmnicu Sărat
thuisvorm
L D L L W
Liga III - Serie 3
Stadionul Olimpia
Logo van Viitorul Corbeanca
uitvorm
W L D L L

AI-wedstrijdinzichten

Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.63
1.30
2.17
1.19
1.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
4.00
1.67
0.63
0.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.50
5.00
1.00
2.00
2.17
1.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L L W
L D L L W
D W L
vs
L D D L L
D L D
W L D L L
Over 2.5-vorm
U O O O O
O U O O O
U U O
vs
U U U U O
U U U
U U U U O
BTS-vorm
N Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N N
vs
N N Y N Y
N N Y
N N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.13 4.60 1.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.67 1.33 2.00 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat +1.46
Râmnicu Sărat +1.80
Râmnicu Sărat +1.13
Râmnicu Sărat +2.93
Râmnicu Sărat +3.27
Râmnicu Sărat +2.60
Gelijk
Râmnicu Sărat +0.34
Viitorul Corbeanca +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.03 1.40 0.67 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.47 0.33 0.60 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Râmnicu Sărat +0.56
Râmnicu Sărat +0.70
Râmnicu Sărat +0.43
Râmnicu Sărat +0.93
Râmnicu Sărat +1.07
Râmnicu Sărat +0.80
Râmnicu Sărat +0.20
Râmnicu Sărat +0.34
Râmnicu Sărat +0.07
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 3.20 1.00 Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.00 1.40 Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Corbeanca beter
Viitorul Corbeanca beter
Viitorul Corbeanca beter
Viitorul Corbeanca beter
Viitorul Corbeanca beter
Viitorul Corbeanca beter
Râmnicu Sărat beter
Gelijk
Râmnicu Sărat beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.03 1.4 0.67 0.47 0.33 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 3.2 1 1.2 1 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.13 4.6 1.67 1.67 1.33 2
BTS-percentage 50% 100% 0% 27% 33% 20%
Clean sheet-percentage 33% 0% 67% 37% 33% 40%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Râmnicu Sărat
Viitorul Corbeanca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Râmnicu Sărat (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Corbeanca (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2