Urban Titu vs Plopeni H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Urban Titu logosu
iç saha formu
W D D
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal Hagioaica
Plopeni logosu
deplasman formu
L L W L

AI Maç Analizi

Urban Titu
Plopeni

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.81
2.67
1.30
2.06
2.88
1.25
2.5 Üst katsayısı
3.75
1.67
5.00
2.50
1.25
3.75
KG VAR katsayısı
3.06
2.17
3.60
2.19
1.13
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D D D W
W D D
L L L D W
vs
L L W D L
W W L D
L L W L
2.5 Üst Formu
O U O U O
O U U
O O O O O
vs
O O U U O
U U O U
O O U O
KG VAR Formu
N N Y Y Y
N N Y
Y N N Y Y
vs
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.83 1.67 4.00 Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.63 1.50 3.75 Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Urban Titu +0.20
Urban Titu +1.33
Plopeni +0.92
Plopeni +0.96
Urban Titu +0.17
Plopeni +2.08
Urban Titu +1.37
Urban Titu +2.50
Urban Titu +0.25
Maç başı ort. atılan gol
1.27 1.33 1.20 Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 0.75 1.25 Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Urban Titu +0.27
Urban Titu +0.52
Urban Titu +0.02
Urban Titu +0.33
Urban Titu +0.58
Urban Titu +0.08
Urban Titu +0.20
Urban Titu +0.45
Plopeni +0.05
Maç başı ort. yenen gol
1.57 0.33 2.80 Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.63 0.75 2.50 Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Urban Titu daha iyi
Plopeni daha iyi
Urban Titu daha iyi
Urban Titu daha iyi
Urban Titu daha iyi
Urban Titu daha iyi
Plopeni daha iyi
Plopeni daha iyi
Plopeni daha iyi
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Urban Titu
Plopeni

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.27 1.33 1.2 1 0.75 1.25
Maç başı yenen gol 1.57 0.33 2.8 1.63 0.75 2.5
Maç başı toplam gol 2.83 1.67 4 2.63 1.5 3.75
KG VAR oranı 47% 33% 60% 25% 0% 50%
Gol yememe oranı 33% 67% 0% 50% 75% 25%
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Urban Titu
Plopeni

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Urban Titu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Plopeni (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 3 · Group 3

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2