Urban Titu vs Plopeni H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Urban Titu
thuisvorm
W D D
Liga III - Serie 3
Stadionul Comunal Hagioaica
Logo van Plopeni
uitvorm
L L W L

AI-wedstrijdinzichten

Urban Titu
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.81
2.67
1.30
2.06
2.88
1.25
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
1.67
5.00
2.50
1.25
3.75
BTS-coëfficiënt
3.06
2.17
3.60
2.19
1.13
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D D W
W D D
L L L D W
vs
L L W D L
W W L D
L L W L
Over 2.5-vorm
O U O U O
O U U
O O O O O
vs
O O U U O
U U O U
O O U O
BTS-vorm
N N Y Y Y
N N Y
Y N N Y Y
vs
Y N N N Y
N N N N
N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.83 1.67 4.00 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.63 1.50 3.75 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu +0.20
Urban Titu +1.33
Plopeni +0.92
Plopeni +0.96
Urban Titu +0.17
Plopeni +2.08
Urban Titu +1.37
Urban Titu +2.50
Urban Titu +0.25
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.27 1.33 1.20 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.75 1.25 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu +0.27
Urban Titu +0.52
Urban Titu +0.02
Urban Titu +0.33
Urban Titu +0.58
Urban Titu +0.08
Urban Titu +0.20
Urban Titu +0.45
Plopeni +0.05
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.57 0.33 2.80 Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 0.75 2.50 Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Urban Titu beter
Plopeni beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Urban Titu beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Plopeni beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Urban Titu
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.27 1.33 1.2 1 0.75 1.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.57 0.33 2.8 1.63 0.75 2.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.83 1.67 4 2.63 1.5 3.75
BTS-percentage 47% 33% 60% 25% 0% 50%
Clean sheet-percentage 33% 67% 0% 50% 75% 25%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Urban Titu
Plopeni

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Urban Titu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Plopeni (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2