Agricola Borcea vs FC Oţelul II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Agricola Borcea logosu
iç saha formu
W L W
Liga III - Serie 4
Stadionul Comunal
FC Oţelul II logosu
deplasman formu
L L L D

AI Maç Analizi

Agricola Borcea
FC Oţelul II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
4.38
3.33
5.00
0.81
1.25
0.38
2.5 Üst katsayısı
3.75
3.33
4.00
4.38
3.75
5.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.83
2.90
4.13
3.25
5.00
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W W
W L W
W W W W W
vs
L L L W D
L L L W
L L L D
2.5 Üst Formu
O U O O O
O U O
O U O O O
vs
O O O O O
O U O O
O O O O
KG VAR Formu
Y N Y Y N
Y N Y
N N Y Y N
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.60 5.00 4.20 Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Agricola Borcea +0.85
Agricola Borcea +1.85
FC Oţelul II +0.15
Agricola Borcea +1.25
Agricola Borcea +2.25
Agricola Borcea +0.25
Agricola Borcea +0.45
Agricola Borcea +1.45
FC Oţelul II +0.55
Maç başı ort. atılan gol
3.30 3.00 3.60 Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Agricola Borcea +2.30
Agricola Borcea +2.55
Agricola Borcea +2.05
Agricola Borcea +2.00
Agricola Borcea +2.25
Agricola Borcea +1.75
Agricola Borcea +2.60
Agricola Borcea +2.85
Agricola Borcea +2.35
Maç başı ort. yenen gol
1.30 2.00 0.60 Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Eşit
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Agricola Borcea daha iyi
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Agricola Borcea
FC Oţelul II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3.3 3 3.6 1 0.75 1.25
Maç başı yenen gol 1.3 2 0.6 2.75 2 3.5
Maç başı toplam gol 4.6 5 4.2 3.75 2.75 4.75
KG VAR oranı 53% 67% 40% 75% 50% 100%
Gol yememe oranı 30% 0% 60% 0% 0% 0%
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 4 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Agricola Borcea
FC Oţelul II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Agricola Borcea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 4 · Group 4

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0