Agricola Borcea vs FC Oţelul II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Agricola Borcea
thuisvorm
W L W
Liga III - Serie 4
Stadionul Comunal
Logo van FC Oţelul II
uitvorm
L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Agricola Borcea
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
4.38
3.33
5.00
0.81
1.25
0.38
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
3.33
4.00
4.38
3.75
5.00
BTS-coëfficiënt
3.25
3.83
2.90
4.13
3.25
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W W
W L W
W W W W W
vs
L L L W D
L L L W
L L L D
Over 2.5-vorm
O U O O O
O U O
O U O O O
vs
O O O O O
O U O O
O O O O
BTS-vorm
Y N Y Y N
Y N Y
N N Y Y N
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.60 5.00 4.20 Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Agricola Borcea +0.85
Agricola Borcea +1.85
FC Oţelul II +0.15
Agricola Borcea +1.25
Agricola Borcea +2.25
Agricola Borcea +0.25
Agricola Borcea +0.45
Agricola Borcea +1.45
FC Oţelul II +0.55
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
3.30 3.00 3.60 Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Agricola Borcea +2.30
Agricola Borcea +2.55
Agricola Borcea +2.05
Agricola Borcea +2.00
Agricola Borcea +2.25
Agricola Borcea +1.75
Agricola Borcea +2.60
Agricola Borcea +2.85
Agricola Borcea +2.35
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.30 2.00 0.60 Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Gelijk
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Agricola Borcea beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Agricola Borcea
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 3.3 3 3.6 1 0.75 1.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.3 2 0.6 2.75 2 3.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.6 5 4.2 3.75 2.75 4.75
BTS-percentage 53% 67% 40% 75% 50% 100%
Clean sheet-percentage 30% 0% 60% 0% 0% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Agricola Borcea
FC Oţelul II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Agricola Borcea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 4 · Group 4

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0