CS U Craiova II vs CSM Targu Jiu H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

CS U Craiova II logosu
iç saha formu
W W D W
Liga III - Serie 6
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
CSM Targu Jiu logosu
deplasman formu
W W D L W

AI Maç Analizi

CS U Craiova II
CSM Targu Jiu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.06
4.13
2.00
3.45
3.60
3.30
2.5 Üst katsayısı
3.13
3.75
2.50
1.50
1.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.94
5.00
2.88
3.60
3.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D D L W
W W D W
D W D L
vs
D L W W W
D W D W W
W W D L W
2.5 Üst Formu
O O U U O
O O U O
U O O U
vs
U U U O U
U O U U U
U O U U O
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y Y Y Y
N Y Y N
vs
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.25 4.00 2.50 CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 2.00 3.40 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS U Craiova II +0.55
CS U Craiova II +1.25
CSM Targu Jiu +0.15
CS U Craiova II +1.30
CS U Craiova II +2.00
CS U Craiova II +0.60
CSM Targu Jiu +0.20
CS U Craiova II +0.50
CSM Targu Jiu +0.90
Maç başı ort. atılan gol
2.13 2.75 1.50 CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.90 1.40 2.40 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CS U Craiova II +0.23
CS U Craiova II +0.73
CSM Targu Jiu +0.27
CS U Craiova II +0.85
CS U Craiova II +1.35
CS U Craiova II +0.35
CSM Targu Jiu +0.40
CS U Craiova II +0.10
CSM Targu Jiu +0.90
Maç başı ort. yenen gol
1.13 1.25 1.00 CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.60 1.00 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
Eşit
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

CS U Craiova II
CSM Targu Jiu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.13 2.75 1.5 1.9 1.4 2.4
Maç başı yenen gol 1.13 1.25 1 0.8 0.6 1
Maç başı toplam gol 3.25 4 2.5 2.7 2 3.4
KG VAR oranı 75% 100% 50% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 13% 0% 25% 30% 40% 20%
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 6 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
CS U Craiova II
CSM Targu Jiu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CS U Craiova II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 6 · Group 6

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0