Petrolul Hartiesti vs Oltul Curtişoara H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Petrolul Hartiesti logosu
iç saha formu
L L L
Liga III - Serie 6
Stadyum belli değil
Oltul Curtişoara logosu
deplasman formu
L W L

AI Maç Analizi

Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.00
0.00
0.00
1.88
2.00
1.67
2.5 Üst katsayısı
3.75
3.33
4.00
3.13
4.00
1.67
KG VAR katsayısı
2.38
2.67
2.20
3.69
4.30
2.67
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
L W W L W
L L L W W
L W L
2.5 Üst Formu
O O O O O
U O O
U O O O O
vs
O U U U O
O O O U O
O U U
KG VAR Formu
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
vs
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.07 3.80 2.33 Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Petrolul Hartiesti +1.26
Petrolul Hartiesti +0.53
Petrolul Hartiesti +2.00
Petrolul Hartiesti +1.60
Petrolul Hartiesti +0.87
Petrolul Hartiesti +2.34
Petrolul Hartiesti +0.93
Petrolul Hartiesti +0.20
Petrolul Hartiesti +1.67
Maç başı ort. atılan gol
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.13 1.60 0.67 Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara +0.76
Oltul Curtişoara +1.23
Oltul Curtişoara +0.30
Oltul Curtişoara +0.80
Oltul Curtişoara +1.27
Oltul Curtişoara +0.34
Oltul Curtişoara +0.73
Oltul Curtişoara +1.20
Oltul Curtişoara +0.27
Maç başı ort. yenen gol
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.93 2.20 1.67 Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Oltul Curtişoara daha iyi
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.37 0.33 0.4 1.13 1.6 0.67
Maç başı yenen gol 3.97 4.33 3.6 1.93 2.2 1.67
Maç başı toplam gol 4.33 4.67 4 3.07 3.8 2.33
KG VAR oranı 27% 33% 20% 57% 80% 33%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 27% 20% 33%
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 6 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Petrolul Hartiesti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oltul Curtişoara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 6 · Group 6

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0