Petrolul Hartiesti vs Oltul Curtişoara H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Petrolul Hartiesti
thuisvorm
L L L
Liga III - Serie 6
Stadion nog onbekend
Logo van Oltul Curtişoara
uitvorm
L W L

AI-wedstrijdinzichten

Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.00
0.00
0.00
1.88
2.00
1.67
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
3.33
4.00
3.13
4.00
1.67
BTS-coëfficiënt
2.38
2.67
2.20
3.69
4.30
2.67
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
L W W L W
L L L W W
L W L
Over 2.5-vorm
O O O O O
U O O
U O O O O
vs
O U U U O
O O O U O
O U U
BTS-vorm
Y N N Y N
N N Y
N N Y N N
vs
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.33 4.67 4.00 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.07 3.80 2.33 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Petrolul Hartiesti +1.26
Petrolul Hartiesti +0.53
Petrolul Hartiesti +2.00
Petrolul Hartiesti +1.60
Petrolul Hartiesti +0.87
Petrolul Hartiesti +2.34
Petrolul Hartiesti +0.93
Petrolul Hartiesti +0.20
Petrolul Hartiesti +1.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.37 0.33 0.40 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.13 1.60 0.67 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara +0.76
Oltul Curtişoara +1.23
Oltul Curtişoara +0.30
Oltul Curtişoara +0.80
Oltul Curtişoara +1.27
Oltul Curtişoara +0.34
Oltul Curtişoara +0.73
Oltul Curtişoara +1.20
Oltul Curtişoara +0.27
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.97 4.33 3.60 Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.93 2.20 1.67 Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Oltul Curtişoara beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.37 0.33 0.4 1.13 1.6 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 3.97 4.33 3.6 1.93 2.2 1.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.33 4.67 4 3.07 3.8 2.33
BTS-percentage 27% 33% 20% 57% 80% 33%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 27% 20% 33%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Petrolul Hartiesti
Oltul Curtişoara

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Petrolul Hartiesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Oltul Curtişoara (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0