Ural II vs Izhevsk H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Ural II logosu
iç saha formu
L L L D L
Second League - Group 4
Stadion Central'nyj (old)
Izhevsk logosu
deplasman formu
D L L W L

AI Maç Analizi

Ural II
Izhevsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.30
0.30
2.30
2.30
3.30
1.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
4.65
5.00
4.30
4.30
4.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L L D
L L L D L
W W L L D
vs
W W L W W
D L W W W
D L L W L
2.5 Üst Formu
U O O O U
O O O U O
O U O O U
vs
O O O O U
U O O O U
U O O O O
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 3.40 2.80 Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.90 2.60 3.20 Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ural II +0.20
Ural II +0.50
Izhevsk +0.10
Ural II +0.50
Ural II +0.80
Ural II +0.20
Izhevsk +0.10
Ural II +0.20
Izhevsk +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.30 1.20 1.40 Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.60 1.20 Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk +0.10
Izhevsk +0.30
Ural II +0.10
Izhevsk +0.20
Izhevsk +0.40
Eşit
Eşit
Izhevsk +0.20
Ural II +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.80 2.20 1.40 Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.00 2.00 Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk daha iyi
Izhevsk daha iyi
Ural II daha iyi
Izhevsk daha iyi
Izhevsk daha iyi
Izhevsk daha iyi
Ural II daha iyi
Izhevsk daha iyi
Ural II daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Ural II
Izhevsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.3 1.2 1.4 1.4 1.6 1.2
Maç başı yenen gol 1.8 2.2 1.4 1.5 1 2
Maç başı toplam gol 3.1 3.4 2.8 2.9 2.6 3.2
KG VAR oranı 90% 100% 80% 80% 80% 80%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 10% 20% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Second League - Group 4 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Ural II
Izhevsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Ural II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Izhevsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Second League - Group 4 · Urals

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Khimik Dzerzhinsk 22 18 2 2 57:16 +41 56 W W L W W
2 KDV 22 17 2 3 40:20 +20 53 W W W L L
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 22 13 4 5 51:33 +18 43 L L D W W
4 Akron II 22 10 2 10 46:34 +12 32 W W L L D
5 Krylya Sovetov II 22 6 9 7 25:26 -1 27 L L D W L
6 Dinamo Barnaul 22 7 5 10 31:50 -19 26 W W W L D
7 Orenburg II 22 6 8 8 31:35 -4 26 W L W W W
8 Izhevsk 22 5 8 9 30:32 -2 23 L L D L L
9 Ural II 22 5 7 10 34:44 -10 22 L L W L W
10 Rubin Kazan 2 22 4 8 10 25:35 -10 20 L L L W L
11 Nosta 22 4 6 12 20:48 -28 18 W W D W L
12 Chelyabinsk II 22 4 5 13 19:36 -17 17 L W L L W
  • Championship Group
  • Losers stage
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 KDV 11 10 1 0 24:6 +18 31
2 Khimik Dzerzhinsk 11 9 1 1 31:9 +22 28
3 Akron II 11 8 1 2 33:13 +20 25
4 Pobeda Nizhniy Novgorod 11 7 2 2 31:15 +16 23
5 Krylya Sovetov II 11 6 3 2 18:11 +7 21
6 Orenburg II 11 5 4 2 20:13 +7 19
7 Izhevsk 11 4 3 4 16:13 +3 15
8 Dinamo Barnaul 11 4 3 4 16:18 -2 15
9 Rubin Kazan 2 11 3 3 5 16:16 0 12
10 Chelyabinsk II 11 3 3 5 11:15 -4 12
11 Nosta 11 2 5 4 11:15 -4 11
12 Ural II 11 2 4 5 18:20 -2 10
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Khimik Dzerzhinsk 11 9 1 1 26:7 +19 28
2 KDV 11 7 1 3 16:14 +2 22
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 11 6 2 3 20:18 +2 20
4 Ural II 11 3 3 5 16:24 -8 12
5 Dinamo Barnaul 11 3 2 6 15:32 -17 11
6 Izhevsk 11 1 5 5 14:19 -5 8
7 Rubin Kazan 2 11 1 5 5 9:19 -10 8
8 Akron II 11 2 1 8 13:21 -8 7
9 Orenburg II 11 1 4 6 11:22 -11 7
10 Nosta 11 2 1 8 9:33 -24 7
11 Krylya Sovetov II 11 0 6 5 7:15 -8 6
12 Chelyabinsk II 11 1 2 8 8:21 -13 5

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.