Ural II vs Izhevsk: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ural II
formă acasă
L L L D L
Second League - Group 4
Stadion Central'nyj (old)
Sigla Izhevsk
formă în deplasare
D L L W L

Analiza AI a meciului

Ural II
Izhevsk

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
0.30
2.30
2.30
3.30
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Coeficient GG
4.65
5.00
4.30
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L L L D
L L L D L
W W L L D
vs
W W L W W
D L W W W
D L L W L
Formă Peste 2.5
U O O O U
O O O U O
O U O O U
vs
O O O O U
U O O O U
U O O O O
Formă GG
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Y Y N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.10 3.40 2.80 Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 2.60 3.20 Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Ural II +0.20
Ural II +0.50
Izhevsk +0.10
Ural II +0.50
Ural II +0.80
Ural II +0.20
Izhevsk +0.10
Ural II +0.20
Izhevsk +0.40
Media goluri marcate/meci
1.30 1.20 1.40 Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Izhevsk +0.10
Izhevsk +0.30
Ural II +0.10
Izhevsk +0.20
Izhevsk +0.40
Egalitate
Egalitate
Izhevsk +0.20
Ural II +0.20
Media goluri primite/meci
1.80 2.20 1.40 Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.00 2.00 Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Ural II
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Ural II
Mai bine: Izhevsk
Mai bine: Ural II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ural II
Izhevsk

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.2 1.4 1.4 1.6 1.2
Goluri primite/meci 1.8 2.2 1.4 1.5 1 2
Goluri totale/meci 3.1 3.4 2.8 2.9 2.6 3.2
Rată GG 90% 100% 80% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 10% 20% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Second League - Group 4 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ural II
Izhevsk

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ural II (General) (Acasă) (Deplasare)
Izhevsk (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Second League - Group 4 · Urals

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Khimik Dzerzhinsk 22 18 2 2 57:16 +41 56 W W L W W
2 KDV 22 17 2 3 40:20 +20 53 W W W L L
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 22 13 4 5 51:33 +18 43 L L D W W
4 Akron II 22 10 2 10 46:34 +12 32 W W L L D
5 Krylya Sovetov II 22 6 9 7 25:26 -1 27 L L D W L
6 Dinamo Barnaul 22 7 5 10 31:50 -19 26 W W W L D
7 Orenburg II 22 6 8 8 31:35 -4 26 W L W W W
8 Izhevsk 22 5 8 9 30:32 -2 23 L L D L L
9 Ural II 22 5 7 10 34:44 -10 22 L L W L W
10 Rubin Kazan 2 22 4 8 10 25:35 -10 20 L L L W L
11 Nosta 22 4 6 12 20:48 -28 18 W W D W L
12 Chelyabinsk II 22 4 5 13 19:36 -17 17 L W L L W
  • Championship Group
  • Losers stage
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 KDV 11 10 1 0 24:6 +18 31
2 Khimik Dzerzhinsk 11 9 1 1 31:9 +22 28
3 Akron II 11 8 1 2 33:13 +20 25
4 Pobeda Nizhniy Novgorod 11 7 2 2 31:15 +16 23
5 Krylya Sovetov II 11 6 3 2 18:11 +7 21
6 Orenburg II 11 5 4 2 20:13 +7 19
7 Izhevsk 11 4 3 4 16:13 +3 15
8 Dinamo Barnaul 11 4 3 4 16:18 -2 15
9 Rubin Kazan 2 11 3 3 5 16:16 0 12
10 Chelyabinsk II 11 3 3 5 11:15 -4 12
11 Nosta 11 2 5 4 11:15 -4 11
12 Ural II 11 2 4 5 18:20 -2 10
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Khimik Dzerzhinsk 11 9 1 1 26:7 +19 28
2 KDV 11 7 1 3 16:14 +2 22
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 11 6 2 3 20:18 +2 20
4 Ural II 11 3 3 5 16:24 -8 12
5 Dinamo Barnaul 11 3 2 6 15:32 -17 11
6 Izhevsk 11 1 5 5 14:19 -5 8
7 Rubin Kazan 2 11 1 5 5 9:19 -10 8
8 Akron II 11 2 1 8 13:21 -8 7
9 Orenburg II 11 1 4 6 11:22 -11 7
10 Nosta 11 2 1 8 9:33 -24 7
11 Krylya Sovetov II 11 0 6 5 7:15 -8 6
12 Chelyabinsk II 11 1 2 8 8:21 -13 5

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.