Erbaaspor vs Elazığspor H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Erbaaspor logosu
iç saha formu
L D D W L
2. Lig
Erbaa İlçe Stadyumu
Elazığspor logosu
deplasman formu
D W W D W

AI Maç Analizi

Erbaaspor
Elazığspor

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.30
1.60
1.00
3.80
4.00
3.60
2.5 Üst katsayısı
4.00
3.00
5.00
3.00
4.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.95
4.30
3.60
2.75
3.60
1.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W W L L
L D D W L
L L L W L
vs
W W D L W
W W W W L
D W W D W
2.5 Üst Formu
O O O O O
U U O O O
O O O O O
vs
U O U O O
U O O O O
O U U U O
KG VAR Formu
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
vs
N N N Y N
N Y Y N Y
Y N N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.90 4.60 3.20 Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.90 3.80 2.00 Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Erbaaspor +1.00
Erbaaspor +0.10
Erbaaspor +1.90
Erbaaspor +1.70
Erbaaspor +0.80
Erbaaspor +2.60
Erbaaspor +0.30
Elazığspor +0.60
Erbaaspor +1.20
Maç başı ort. atılan gol
1.60 2.00 1.20 Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 2.80 1.60 Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor +0.60
Elazığspor +1.20
Eşit
Elazığspor +0.20
Elazığspor +0.80
Erbaaspor +0.40
Elazığspor +1.00
Elazığspor +1.60
Elazığspor +0.40
Maç başı ort. yenen gol
2.30 2.60 2.00 Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.70 1.00 0.40 Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Elazığspor daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Erbaaspor
Elazığspor

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.6 2 1.2 2.2 2.8 1.6
Maç başı yenen gol 2.3 2.6 2 0.7 1 0.4
Maç başı toplam gol 3.9 4.6 3.2 2.9 3.8 2
KG VAR oranı 70% 80% 60% 40% 60% 20%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 60% 40% 80%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 2. Lig maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Erbaaspor
Elazığspor

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Erbaaspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Elazığspor (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

2. Lig · Lig B: White Group

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0