Erbaaspor vs Elazığspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Erbaaspor
formă acasă
L D D W L
2. Lig
Erbaa İlçe Stadyumu
Sigla Elazığspor
formă în deplasare
D W W D W

Analiza AI a meciului

Erbaaspor
Elazığspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
1.60
1.00
3.80
4.00
3.60
Coeficient Peste 2.5
4.00
3.00
5.00
3.00
4.00
2.00
Coeficient GG
3.95
4.30
3.60
2.75
3.60
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W L L
L D D W L
L L L W L
vs
W W D L W
W W W W L
D W W D W
Formă Peste 2.5
O O O O O
U U O O O
O O O O O
vs
U O U O O
U O O O O
O U U U O
Formă GG
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
N Y Y N Y
vs
N N N Y N
N Y Y N Y
Y N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.90 4.60 3.20 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.90 3.80 2.00 Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Erbaaspor +1.00
Erbaaspor +0.10
Erbaaspor +1.90
Erbaaspor +1.70
Erbaaspor +0.80
Erbaaspor +2.60
Erbaaspor +0.30
Elazığspor +0.60
Erbaaspor +1.20
Media goluri marcate/meci
1.60 2.00 1.20 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.80 1.60 Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Elazığspor +0.60
Elazığspor +1.20
Egalitate
Elazığspor +0.20
Elazığspor +0.80
Erbaaspor +0.40
Elazığspor +1.00
Elazığspor +1.60
Elazığspor +0.40
Media goluri primite/meci
2.30 2.60 2.00 Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 1.00 0.40 Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Mai bine: Elazığspor
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Erbaaspor
Elazığspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 2 1.2 2.2 2.8 1.6
Goluri primite/meci 2.3 2.6 2 0.7 1 0.4
Goluri totale/meci 3.9 4.6 3.2 2.9 3.8 2
Rată GG 70% 80% 60% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 60% 40% 80%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Erbaaspor
Elazığspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Erbaaspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Elazığspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0