Defensor Sporting vs Racing Montevideo H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Defensor Sporting logosu
iç saha formu
L L W W L
Primera División - Apertura
Estadio Luis Franzini
Racing Montevideo logosu
deplasman formu
D L D L L

AI Maç Analizi

Defensor Sporting
Racing Montevideo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.45
2.00
0.90
2.30
4.00
0.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
1.00
1.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.95
2.90
5.00
1.90
2.20
1.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W L L
L L W W L
D D D L L
vs
W D L L L
W W W W L
D L D L L
2.5 Üst Formu
U O U O O
O O U U O
U U U O O
vs
O U O U U
U U U O U
U U U O U
KG VAR Formu
N Y N Y Y
N Y N N Y
Y Y Y Y Y
vs
Y N Y N N
N N N Y N
N N N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 3.00 3.20 Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 2.00 1.20 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Defensor Sporting +1.50
Defensor Sporting +1.10
Defensor Sporting +1.90
Defensor Sporting +1.40
Defensor Sporting +1.00
Defensor Sporting +1.80
Defensor Sporting +1.60
Defensor Sporting +1.20
Defensor Sporting +2.00
Maç başı ort. atılan gol
1.20 1.00 1.40 Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 1.40 0.20 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Defensor Sporting +0.40
Racing Montevideo +0.20
Defensor Sporting +1.00
Defensor Sporting +0.20
Racing Montevideo +0.40
Defensor Sporting +0.80
Defensor Sporting +0.60
Eşit
Defensor Sporting +1.20
Maç başı ort. yenen gol
1.90 2.00 1.80 Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.60 1.00 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Defensor Sporting
Racing Montevideo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 1 1.4 0.8 1.4 0.2
Maç başı yenen gol 1.9 2 1.8 0.8 0.6 1
Maç başı toplam gol 3.1 3 3.2 1.6 2 1.2
KG VAR oranı 70% 40% 100% 20% 20% 20%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 50% 60% 40%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Primera División - Apertura maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Defensor Sporting
Racing Montevideo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Defensor Sporting
Racing Montevideo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Defensor Sporting (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Primera División - Apertura · Primera: Clausura

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Atletico Torque 10 7 1 2 20:10 +10 22 W L D L W
2 Liverpool Montevideo 10 6 3 1 18:8 +10 21 L D W W D
3 Penarol 10 6 3 1 16:7 +9 20 W W D W D
4 Club Nacional 10 6 2 2 14:9 +5 20 D W W W W
5 Deportivo Maldonado 10 5 3 2 14:6 +8 18 L W W W D
6 Juventud 10 4 5 1 12:6 +6 17 D W D D W
7 Cerro 10 5 2 3 12:13 -1 17 W L D L W
8 Wanderers 10 4 3 3 13:14 -1 15 D D W W L
9 Progreso 10 4 1 5 10:13 -3 13 L W W L D
10 Boston River 10 3 3 4 13:13 0 12 L L L D W
11 Racing Montevideo 10 3 3 4 9:10 -1 12 W D L L L
12 Defensor Sporting 10 2 2 6 11:19 -8 8 W L W L L
13 Danubio 10 1 4 5 4:11 -7 7 D D L W L
14 Albion FC 10 2 0 8 10:18 -8 6 L L L W W
15 Cerro Largo 10 0 5 5 6:13 -7 5 D L L L L
16 Central Espanol 10 1 2 7 5:17 -12 5 D L L L L
  • Promotion - Liga AUF Uruguaya (Play Offs)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Liverpool Montevideo 5 4 1 0 9:2 +7 13
2 Atletico Torque 6 4 1 1 12:6 +6 13
3 Deportivo Maldonado 6 3 3 0 10:3 +7 12
4 Club Nacional 5 3 1 1 9:6 +3 10
5 Penarol 5 3 1 1 8:5 +3 10
6 Racing Montevideo 4 3 0 1 6:3 +3 9
7 Juventud 5 2 2 1 5:2 +3 8
8 Wanderers 5 2 2 1 8:6 +2 8
9 Cerro 4 2 0 2 4:5 -1 6
10 Progreso 4 2 0 2 4:6 -2 6
11 Defensor Sporting 6 2 0 4 5:11 -6 6
12 Danubio 5 1 2 2 3:7 -4 5
13 Cerro Largo 6 0 4 2 3:6 -3 4
14 Central Espanol 6 1 1 4 4:9 -5 4
15 Boston River 4 0 3 1 2:3 -1 3
16 Albion FC 4 1 0 3 6:9 -3 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Penarol 5 3 2 0 8:2 +6 11
2 Cerro 6 3 2 1 8:8 0 11
3 Club Nacional 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Atletico Torque 4 3 0 1 8:4 +4 9
5 Juventud 5 2 3 0 7:4 +3 9
6 Boston River 6 3 0 3 11:10 +1 9
7 Liverpool Montevideo 5 2 2 1 9:6 +3 8
8 Progreso 6 2 1 3 6:7 -1 7
9 Wanderers 5 2 1 2 5:8 -3 7
10 Deportivo Maldonado 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Racing Montevideo 6 0 3 3 3:7 -4 3
12 Albion FC 6 1 0 5 4:9 -5 3
13 Defensor Sporting 4 0 2 2 6:8 -2 2
14 Danubio 5 0 2 3 1:4 -3 2
15 Cerro Largo 4 0 1 3 3:7 -4 1
16 Central Espanol 4 0 1 3 1:8 -7 1

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Defensor Sporting

Teknik direktör: M. Larriera

11 L. Agazzi
12 K. Dawson
8 Nicolás Andrés Wunsch Tomás
14 francisco sorondo
4 G. Rodriguez
26 B. Montenegro
15 A. Frugone
2 E. Elizalde
3 G. de los Santos
10 Xavier biscayzacu
5 G. Barrios

Yedekler

  • 25Diego AbellaM
  • 20Mateo CaballeroD
  • 18Lorenzo CafaroM
  • 30E. CuelloM
  • 7N. MedinaM
  • 9J. NerisM
  • 29T. PozzoM
  • 21N. Scotti
  • 23B. SimoneG
  • 22A. TorteroloF

Racing Montevideo

Teknik direktör: C. Chambian

39 Á. Vázquez
37 Y. Oyarzo
17 R. Ferreira
9 E. da Silva
10 E. da Silva
4 G. Cotugno
3 R. Brazionis
5 Juan Bosca
13 Abdulkadir Ceri
34 A. De la Cuesta Airoldi
12 F. Varese

Yedekler

  • 20E. BentancorD
  • 30R. GadeaF
  • 29F. GonzálezD
  • 33Juan Guarino
  • 8L. LopreteM
  • 1F. MachadoG
  • 81ivan manzurF
  • 23N. SosaF
  • 11F. SuárezM
  • 27Matias UnyicioD