Ararat-Armenia II vs Ararat II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Ararat-Armenia II
thuisvorm
L L D L L
First League
Yerevan Football Academy
Logo van Ararat II
uitvorm
L L L W W

AI-wedstrijdinzichten

Ararat-Armenia II
Ararat II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
0.30
1.30
2.00
2.00
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.00
2.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.60
4.30
2.90
2.90
3.60
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W L L
L L D L L
L L D W L
vs
W L W W W
L L L W W
L L L W W
Over 2.5-vorm
O O U O O
O U U O O
U U O U O
vs
O U O O O
O O U O O
O O O O O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N N Y N Y
vs
N N N Y Y
N Y N Y Y
N N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.50 4.80 2.20 Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.50 3.40 3.60 Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Ararat-Armenia II +0.10
Ararat II +0.10
Ararat-Armenia II +1.30
Ararat-Armenia II +1.40
Ararat-Armenia II +1.20
Ararat II +1.30
Ararat II +1.20
Ararat II +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.60 0.80 Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.60 1.60 Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II +0.40
Ararat II +0.40
Ararat II +0.40
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Ararat II +0.80
Ararat II +0.80
Ararat II +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 3.20 1.40 Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 1.80 2.00 Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II beter
Ararat II beter
Ararat II beter
Ararat II beter
Ararat II beter
Ararat II beter
Ararat-Armenia II beter
Ararat-Armenia II beter
Ararat-Armenia II beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Ararat-Armenia II
Ararat II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.6 0.8 1.6 1.6 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 3.2 1.4 1.9 1.8 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.5 4.8 2.2 3.5 3.4 3.6
BTS-percentage 60% 80% 40% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 20% 0% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen First League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Ararat-Armenia II
Ararat II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ararat-Armenia II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ararat II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

First League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Olympia Yerevan 8 7 1 0 22:6 +16 22 W W W W W
2 Andranik 9 6 1 2 23:10 +13 19 W W L W W
3 BKMA II 9 6 1 2 22:11 +11 19 W W L D W
4 Bentonit Ijevan 8 4 3 1 25:16 +9 15 L W W W D
5 Araks Ararat 8 4 3 1 13:7 +6 15 D W D W W
6 Lernayin Artsakh 9 4 0 5 18:21 -3 12 L W W L L
7 Pyunik II 9 3 2 4 14:16 -2 11 W L L L L
8 Mika 9 3 2 4 16:18 -2 11 D D L W L
9 Shirak II 8 3 1 4 10:16 -6 10 W L W W L
10 Ararat II 7 3 0 4 13:12 +1 9 L L W W W
11 Banants II 9 1 5 3 11:19 -8 8 L D D D L
12 Noah II 9 1 3 5 9:24 -15 6 D D L L L
13 Sardarapat 2 9 2 0 7 8:18 -10 6 L L L L W
14 Ararat-Armenia II 9 1 2 6 9:19 -10 5 D L W L L
  • Promotion - Premier League
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Olympia Yerevan 5 5 0 0 14:2 +12 15
2 Lernayin Artsakh 4 3 0 1 11:4 +7 9
3 BKMA II 4 3 0 1 10:5 +5 9
4 Andranik 5 3 0 2 11:8 +3 9
5 Araks Ararat 4 2 2 0 7:3 +4 8
6 Bentonit Ijevan 4 2 2 0 12:10 +2 8
7 Mika 4 2 1 1 9:8 +1 7
8 Pyunik II 5 2 1 2 5:6 -1 7
9 Banants II 4 1 3 0 8:7 +1 6
10 Ararat II 5 2 0 3 8:9 -1 6
11 Shirak II 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Sardarapat 2 4 1 0 3 3:7 -4 3
13 Ararat-Armenia II 4 0 1 3 5:12 -7 1
14 Noah II 4 0 1 3 2:14 -12 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Andranik 4 3 1 0 12:2 +10 10
2 BKMA II 5 3 1 1 12:6 +6 10
3 Bentonit Ijevan 4 2 1 1 13:6 +7 7
4 Olympia Yerevan 3 2 1 0 8:4 +4 7
5 Araks Ararat 4 2 1 1 6:4 +2 7
6 Shirak II 4 2 0 2 4:9 -5 6
7 Noah II 5 1 2 2 7:10 -3 5
8 Pyunik II 4 1 1 2 9:10 -1 4
9 Mika 5 1 1 3 7:10 -3 4
10 Ararat-Armenia II 5 1 1 3 4:7 -3 4
11 Ararat II 2 1 0 1 5:3 +2 3
12 Sardarapat 2 5 1 0 4 5:11 -6 3
13 Lernayin Artsakh 5 1 0 4 7:17 -10 3
14 Banants II 5 0 2 3 3:12 -9 2