Ararat-Armenia II vs Ararat II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ararat-Armenia II
formă acasă
L L D L L
First League
Yerevan Football Academy
Sigla Ararat II
formă în deplasare
L L L W W

Analiza AI a meciului

Ararat-Armenia II
Ararat II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
0.30
1.30
2.00
2.00
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
4.50
4.00
5.00
Coeficient GG
3.60
4.30
2.90
2.90
3.60
2.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W L L
L L D L L
L L D W L
vs
W L W W W
L L L W W
L L L W W
Formă Peste 2.5
O O U O O
O U U O O
U U O U O
vs
O U O O O
O O U O O
O O O O O
Formă GG
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N N Y N Y
vs
N N N Y Y
N Y N Y Y
N N Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 4.80 2.20 Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 3.40 3.60 Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Ararat-Armenia II +0.10
Ararat II +0.10
Ararat-Armenia II +1.30
Ararat-Armenia II +1.40
Ararat-Armenia II +1.20
Ararat II +1.30
Ararat II +1.20
Ararat II +1.40
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.60 1.60 Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Ararat II +0.40
Ararat II +0.40
Ararat II +0.40
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Ararat II +0.80
Ararat II +0.80
Ararat II +0.80
Media goluri primite/meci
2.30 3.20 1.40 Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 1.80 2.00 Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat II
Mai bine: Ararat-Armenia II
Mai bine: Ararat-Armenia II
Mai bine: Ararat-Armenia II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ararat-Armenia II
Ararat II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 1.6 1.6 1.6
Goluri primite/meci 2.3 3.2 1.4 1.9 1.8 2
Goluri totale/meci 3.5 4.8 2.2 3.5 3.4 3.6
Rată GG 60% 80% 40% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 20% 0% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din First League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ararat-Armenia II
Ararat II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ararat-Armenia II (General) (Acasă) (Deplasare)
Ararat II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

First League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Olympia Yerevan 8 7 1 0 22:6 +16 22 W W W W W
2 Andranik 9 6 1 2 23:10 +13 19 W W L W W
3 BKMA II 9 6 1 2 22:11 +11 19 W W L D W
4 Bentonit Ijevan 8 4 3 1 25:16 +9 15 L W W W D
5 Araks Ararat 8 4 3 1 13:7 +6 15 D W D W W
6 Lernayin Artsakh 9 4 0 5 18:21 -3 12 L W W L L
7 Pyunik II 9 3 2 4 14:16 -2 11 W L L L L
8 Mika 9 3 2 4 16:18 -2 11 D D L W L
9 Shirak II 8 3 1 4 10:16 -6 10 W L W W L
10 Ararat II 7 3 0 4 13:12 +1 9 L L W W W
11 Banants II 9 1 5 3 11:19 -8 8 L D D D L
12 Noah II 9 1 3 5 9:24 -15 6 D D L L L
13 Sardarapat 2 9 2 0 7 8:18 -10 6 L L L L W
14 Ararat-Armenia II 9 1 2 6 9:19 -10 5 D L W L L
  • Promotion - Premier League
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olympia Yerevan 5 5 0 0 14:2 +12 15
2 Lernayin Artsakh 4 3 0 1 11:4 +7 9
3 BKMA II 4 3 0 1 10:5 +5 9
4 Andranik 5 3 0 2 11:8 +3 9
5 Araks Ararat 4 2 2 0 7:3 +4 8
6 Bentonit Ijevan 4 2 2 0 12:10 +2 8
7 Mika 4 2 1 1 9:8 +1 7
8 Pyunik II 5 2 1 2 5:6 -1 7
9 Banants II 4 1 3 0 8:7 +1 6
10 Ararat II 5 2 0 3 8:9 -1 6
11 Shirak II 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Sardarapat 2 4 1 0 3 3:7 -4 3
13 Ararat-Armenia II 4 0 1 3 5:12 -7 1
14 Noah II 4 0 1 3 2:14 -12 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Andranik 4 3 1 0 12:2 +10 10
2 BKMA II 5 3 1 1 12:6 +6 10
3 Bentonit Ijevan 4 2 1 1 13:6 +7 7
4 Olympia Yerevan 3 2 1 0 8:4 +4 7
5 Araks Ararat 4 2 1 1 6:4 +2 7
6 Shirak II 4 2 0 2 4:9 -5 6
7 Noah II 5 1 2 2 7:10 -3 5
8 Pyunik II 4 1 1 2 9:10 -1 4
9 Mika 5 1 1 3 7:10 -3 4
10 Ararat-Armenia II 5 1 1 3 4:7 -3 4
11 Ararat II 2 1 0 1 5:3 +2 3
12 Sardarapat 2 5 1 0 4 5:11 -6 3
13 Lernayin Artsakh 5 1 0 4 7:17 -10 3
14 Banants II 5 0 2 3 3:12 -9 2