Atlético Ottawa vs Forge H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Atlético Ottawa
thuisvorm
W W D L W
Canadian Premier League
TD Place Stadium
Logo van Forge
uitvorm
D L L D D

AI-wedstrijdinzichten

Atlético Ottawa
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.15
3.30
3.00
2.25
3.60
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
2.50
4.00
1.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
3.10
2.90
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W W W
W W D L W
W L L W W
vs
D D D W W
D W D W W
D L L D D
Over 2.5-vorm
O U U O U
O O U U O
O O O U U
vs
U U O O O
U O O O O
U O U U U
BTS-vorm
N N N Y N
N Y N N Y
Y Y N N N
vs
Y Y Y N N
Y N Y N N
N Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.70 2.80 2.60 Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.80 1.60 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Forge +1.10
Atlético Ottawa +1.10
Atlético Ottawa +0.10
Forge +1.00
Atlético Ottawa +1.20
Forge +0.10
Forge +1.20
Atlético Ottawa +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.80 1.20 Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 3.00 0.60 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge +0.30
Forge +1.50
Atlético Ottawa +0.90
Gelijk
Forge +1.20
Atlético Ottawa +1.20
Forge +0.60
Forge +1.80
Atlético Ottawa +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.00 1.40 Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 0.80 1.00 Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Gelijk
Forge beter
Forge beter
Forge beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Atlético Ottawa
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.8 1.2 1.8 3 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1 1.4 0.9 0.8 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.7 2.8 2.6 2.7 3.8 1.6
BTS-percentage 40% 40% 40% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 40% 60% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Canadian Premier League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Atlético Ottawa
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Atlético Ottawa
Forge

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Atlético Ottawa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Forge (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Canadian Premier League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Cavalry FC 26 16 6 4 53:21 +32 54 D W L L D
2 Forge 26 16 6 4 46:20 +26 54 D D D W W
3 Atlético Ottawa 26 13 4 9 40:41 -1 43 L L W W W
4 Vancouver FC 26 9 7 10 37:35 +2 34 L D D D D
5 Supra du Quebec 26 9 5 12 40:47 -7 32 W L W W D
6 HFX Wanderers FC 26 7 7 12 40:44 -4 28 W W L D D
7 York United 26 6 9 11 40:61 -21 27 D L W L L
8 Pacific FC 26 2 8 16 30:57 -27 14 D W L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Forge 14 10 3 1 28:9 +19 33
2 Cavalry FC 12 9 3 0 30:7 +23 30
3 Atlético Ottawa 13 8 3 2 24:17 +7 27
4 Vancouver FC 13 6 4 3 21:15 +6 22
5 York United 13 5 3 5 28:30 -2 18
6 HFX Wanderers FC 13 4 4 5 21:21 0 16
7 Supra du Quebec 13 4 3 6 18:19 -1 15
8 Pacific FC 13 1 3 9 14:24 -10 6
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Cavalry FC 14 7 3 4 23:14 +9 24
2 Forge 12 6 3 3 18:11 +7 21
3 Supra du Quebec 13 5 2 6 22:28 -6 17
4 Atlético Ottawa 13 5 1 7 16:24 -8 16
5 HFX Wanderers FC 13 3 3 7 19:23 -4 12
6 Vancouver FC 13 3 3 7 16:20 -4 12
7 York United 13 1 6 6 12:31 -19 9
8 Pacific FC 13 1 5 7 16:33 -17 8

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Atlético Ottawa

Trainer: Gustavo Leal

4-2-3-1
31 C. Kalongo
37 T. Arnaud
3 J. Dunn-Johnson
84 Sergei Kozlovskiy
20 Joaquim Coulanges
10 M. Aparicio
6 D. Gutiérrez
7 E. García
13 B. Tabla
30 K. Habibullah
21 N. Fleuriau Chateau

Wisselspelers

  • 1T. CramptonG
  • 2J. CastroM
  • 14J. AssiF
  • 4T. WalkerD
  • 19R. KhouryF
  • 11G. AntinoroM
  • 8J. VillalM

Forge

Trainer: Bobby Smyrniotis

4-3-3
36 Dino Bontis
24 R. Rama
5 D. Nimick
8 A. Batisse
3 M. Jevremović
22 N. Jensen
23 A. Aromatario
55 Manjrekar James
87 M. Bourgeois
90 L. Cavallini
11 N. Ampomah

Wisselspelers

  • 7I. OketokounF
  • 4D. KrutzenD
  • 33Cuba GrantG
  • 14L. JohnsonF
  • 19T. BorgesF
  • 6B. PatonM
  • 26A. SadekM