Opava U19 vs Sigma Olomouc U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Opava U19
thuisvorm
L W W D
1. Liga U19
Fotbalové hřiště Velké Hoštice
Logo van Sigma Olomouc U19
uitvorm
L W W L W

AI-wedstrijdinzichten

Opava U19
Sigma Olomouc U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.50
2.88
4.00
3.15
3.30
3.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.44
5.00
4.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
4.22
5.00
3.60
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W W
L W W D
W L W W W
vs
W L W W W
D L W W W
L W W L W
Over 2.5-vorm
O O O O U
O O O O
O O O O U
vs
O O U O O
O O O U O
O O O O O
BTS-vorm
Y N Y Y N
Y Y Y Y
Y Y N Y N
vs
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.78 5.75 3.80 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 +0.52
Sigma Olomouc U19 +0.02
Sigma Olomouc U19 +1.02
Opava U19 +0.45
Opava U19 +0.95
Sigma Olomouc U19 +0.05
Sigma Olomouc U19 +1.50
Sigma Olomouc U19 +1.00
Sigma Olomouc U19 +2.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.90 3.00 2.80 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.10
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.10
Gelijk
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.88 2.75 1.00 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 beter
Sigma Olomouc U19 beter
Opava U19 beter
Sigma Olomouc U19 beter
Sigma Olomouc U19 beter
Sigma Olomouc U19 beter
Opava U19 beter
Opava U19 beter
Opava U19 beter
Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Opava U19
Sigma Olomouc U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.9 3 2.8 3.1 3 3.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.88 2.75 1 2.2 1.8 2.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.78 5.75 3.8 5.3 4.8 5.8
BTS-percentage 80% 100% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 20% 0% 40% 20% 20% 20%
Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Opava U19
Sigma Olomouc U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sigma Olomouc U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.