Opava U19 vs Sigma Olomouc U19: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Opava U19
formă acasă
L W W D
1. Liga U19
Fotbalové hřiště Velké Hoštice
Sigla Sigma Olomouc U19
formă în deplasare
L W W L W

Analiza AI a meciului

Opava U19
Sigma Olomouc U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.50
2.88
4.00
3.15
3.30
3.00
Coeficient Peste 2.5
4.44
5.00
4.00
4.50
4.00
5.00
Coeficient GG
4.22
5.00
3.60
3.95
3.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W D W W
L W W D
W L W W W
vs
W L W W W
D L W W W
L W W L W
Formă Peste 2.5
O O O O U
O O O O
O O O O U
vs
O O U O O
O O O U O
O O O O O
Formă GG
Y N Y Y N
Y Y Y Y
Y Y N Y N
vs
Y Y N N Y
Y N Y N Y
Y Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.78 5.75 3.80 Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
5.30 4.80 5.80 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 +0.52
Sigma Olomouc U19 +0.02
Sigma Olomouc U19 +1.02
Opava U19 +0.45
Opava U19 +0.95
Sigma Olomouc U19 +0.05
Sigma Olomouc U19 +1.50
Sigma Olomouc U19 +1.00
Sigma Olomouc U19 +2.00
Media goluri marcate/meci
2.90 3.00 2.80 Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
3.10 3.00 3.20 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.10
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.10
Egalitate
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.30
Sigma Olomouc U19 +0.20
Sigma Olomouc U19 +0.40
Media goluri primite/meci
1.88 2.75 1.00 Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 1.80 2.60 Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Opava U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Opava U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Sigma Olomouc U19
Mai bine: Opava U19
Mai bine: Opava U19
Mai bine: Opava U19
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Opava U19
Sigma Olomouc U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.9 3 2.8 3.1 3 3.2
Goluri primite/meci 1.88 2.75 1 2.2 1.8 2.6
Goluri totale/meci 4.78 5.75 3.8 5.3 4.8 5.8
Rată GG 80% 100% 60% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 20% 0% 40% 20% 20% 20%
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 1. Liga U19 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Opava U19
Sigma Olomouc U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Opava U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Sigma Olomouc U19 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 9 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

1. Liga U19

Pentru această competiție nu avem clasament.