Zlín U19 vs Dukla Praha U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Zlín U19
thuisvorm
L L L D W
1. Liga U19
Areál Vlastislava Marečka
Logo van Dukla Praha U19
uitvorm
W W W D L

AI-wedstrijdinzichten

Zlín U19
Dukla Praha U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.80
1.30
0.30
2.80
2.30
3.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.50
4.00
5.00
3.50
5.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
3.95
4.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L W D
L L L D W
L L L L D
vs
W L D W L
L W D L W
W W W D L
Over 2.5-vorm
O O O O O
O O U O O
O O O O O
vs
U O U O U
O O O O O
O O U U U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
Y N N Y Y
Y N Y Y Y
vs
N N Y Y N
Y Y Y N Y
Y Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
5.00 3.80 6.20 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 4.40 3.20 Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 +1.20
Zlín U19 +0.60
Zlín U19 +1.80
Gelijk
Dukla Praha U19 +0.60
Zlín U19 +0.60
Zlín U19 +2.40
Zlín U19 +1.80
Zlín U19 +3.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 1.20 2.00 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.20 2.20 Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 +0.60
Dukla Praha U19 +0.60
Dukla Praha U19 +0.60
Dukla Praha U19 +1.00
Dukla Praha U19 +1.00
Dukla Praha U19 +1.00
Dukla Praha U19 +0.20
Dukla Praha U19 +0.20
Dukla Praha U19 +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.40 2.60 4.20 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 2.20 1.00 Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Dukla Praha U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Zlín U19
Dukla Praha U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 1.2 2 2.2 2.2 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 3.4 2.6 4.2 1.6 2.2 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 5 3.8 6.2 3.8 4.4 3.2
BTS-percentage 70% 60% 80% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Zlín U19
Dukla Praha U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dukla Praha U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.