Concarneau vs Fleury 91 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Concarneau
thuisvorm
L W D W W
National 1
Stade Francis-Le Blé
Logo van Fleury 91
uitvorm
D W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Concarneau
Fleury 91

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.10
3.30
2.90
2.45
2.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.45
2.90
4.00
4.30
4.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W D W
L W D W W
W D D W D
vs
W W D L W
L W D L W
D W D L W
Over 2.5-vorm
O O U U O
U U O U O
O U U O U
vs
O O U O O
U O U O O
O U U O O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
N N Y N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.30 2.60 2.00 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.30 3.80 2.80 Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +1.50
Fleury 91 +0.50
Fleury 91 +0.70
Fleury 91 +1.20
Fleury 91 +0.20
Fleury 91 +1.30
Fleury 91 +1.80
Fleury 91 +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.60 1.20 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 2.20 1.60 Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 +0.50
Fleury 91 +0.80
Fleury 91 +0.20
Fleury 91 +0.30
Fleury 91 +0.60
Gelijk
Fleury 91 +0.70
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.90 1.00 0.80 Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.60 1.20 Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Concarneau beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Concarneau
Fleury 91

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.6 1.2 1.9 2.2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.9 1 0.8 1.4 1.6 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.3 2.6 2 3.3 3.8 2.8
BTS-percentage 60% 40% 80% 80% 80% 80%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Concarneau
Fleury 91

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Concarneau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fleury 91 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.