Concarneau vs Fleury 91: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Concarneau
formă acasă
L W D W W
National 1
Stade Francis-Le Blé
Sigla Fleury 91
formă în deplasare
D W D L W

Analiza AI a meciului

Concarneau
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.10
3.30
2.90
2.45
2.30
2.60
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.45
2.90
4.00
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W W D W
L W D W W
W D D W D
vs
W W D L W
L W D L W
D W D L W
Formă Peste 2.5
O O U U O
U U O U O
O U U O U
vs
O O U O O
U O U O O
O U U O O
Formă GG
Y Y N Y Y
N N Y N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 2.60 2.00 Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
3.30 3.80 2.80 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +1.50
Fleury 91 +0.50
Fleury 91 +0.70
Fleury 91 +1.20
Fleury 91 +0.20
Fleury 91 +1.30
Fleury 91 +1.80
Fleury 91 +0.80
Media goluri marcate/meci
1.40 1.60 1.20 Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.20 1.60 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 +0.50
Fleury 91 +0.80
Fleury 91 +0.20
Fleury 91 +0.30
Fleury 91 +0.60
Egalitate
Fleury 91 +0.70
Fleury 91 +1.00
Fleury 91 +0.40
Media goluri primite/meci
0.90 1.00 0.80 Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.60 1.20 Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Mai bine: Concarneau
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Concarneau
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.6 1.2 1.9 2.2 1.6
Goluri primite/meci 0.9 1 0.8 1.4 1.6 1.2
Goluri totale/meci 2.3 2.6 2 3.3 3.8 2.8
Rată GG 60% 40% 80% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Concarneau
Fleury 91

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Concarneau (General) (Acasă) (Deplasare)
Fleury 91 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.