Biesheim vs Haguenau H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Biesheim
thuisvorm
D D W
National 2 - Group A
Stade Municipal
Logo van Haguenau
uitvorm
W W L

AI-wedstrijdinzichten

Biesheim
Haguenau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.17
2.67
1.67
1.67
0.00
3.33
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
1.67
1.67
1.67
0.00
3.33
BTS-coëfficiënt
3.25
5.00
1.50
2.67
1.50
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D L W W
D D W
L L W
vs
W L W L L
L L L
W W L
Over 2.5-vorm
U U U O O
U U O
U U O
vs
O U U U O
U U U
O U O
BTS-vorm
N Y N Y N
Y Y Y
N N N
vs
Y N N N Y
N N N
Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.67 2.33 Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 1.00 4.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Biesheim +0.50
Biesheim +2.00
Haguenau +1.00
Biesheim +1.17
Biesheim +2.67
Haguenau +0.33
Haguenau +0.17
Biesheim +1.33
Haguenau +1.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.83 2.33 1.33 Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.00 2.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Biesheim +0.83
Biesheim +1.83
Haguenau +0.17
Biesheim +1.33
Biesheim +2.33
Biesheim +0.33
Biesheim +0.33
Biesheim +1.33
Haguenau +0.67
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.17 1.33 1.00 Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Biesheim beter
Haguenau beter
Biesheim beter
Biesheim beter
Haguenau beter
Biesheim beter
Biesheim beter
Gelijk
Biesheim beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Biesheim
Haguenau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.83 2.33 1.33 1 0 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.17 1.33 1 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3.67 2.33 2.5 1 4
BTS-percentage 50% 100% 0% 33% 0% 67%
Clean sheet-percentage 17% 0% 33% 17% 0% 33%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Biesheim
Haguenau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Biesheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.