Creteil vs St-Pryvé St-Hilaire H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Creteil
thuisvorm
W L W
National 2 - Group A
Stade Dominique Duvauchelle
Logo van St-Pryvé St-Hilaire
uitvorm
L L L

AI-wedstrijdinzichten

Creteil
St-Pryvé St-Hilaire

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.00
3.33
2.67
0.75
1.50
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
0.83
1.67
0.00
1.67
0.00
3.33
BTS-coëfficiënt
2.42
2.67
2.17
4.42
5.00
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D W W
W L W
D D W
vs
L D L D L
D D D
L L L
Over 2.5-vorm
U U U O U
U U O
U U U
vs
O U O U U
U U U
O O U
BTS-vorm
Y N N Y N
N N Y
Y N N
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.50 2.00 1.00 Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.17 2.00 2.33 St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St-Pryvé St-Hilaire +0.67
St-Pryvé St-Hilaire +0.50
St-Pryvé St-Hilaire +0.83
St-Pryvé St-Hilaire +0.17
Gelijk
St-Pryvé St-Hilaire +0.33
St-Pryvé St-Hilaire +1.17
St-Pryvé St-Hilaire +1.00
St-Pryvé St-Hilaire +1.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.33 0.67 Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 1.00 0.67 St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Creteil +0.17
Gelijk
Creteil +0.33
Creteil +0.50
Creteil +0.33
Creteil +0.66
St-Pryvé St-Hilaire +0.16
St-Pryvé St-Hilaire +0.33
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.50 0.67 0.33 Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 1.00 1.67 St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Creteil beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Creteil
St-Pryvé St-Hilaire

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1.33 0.67 0.83 1 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.5 0.67 0.33 1.33 1 1.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.5 2 1 2.17 2 2.33
BTS-percentage 33% 33% 33% 83% 100% 67%
Clean sheet-percentage 50% 33% 67% 0% 0% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Creteil
St-Pryvé St-Hilaire

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Creteil (Algemeen) (Thuis) (Uit)
St-Pryvé St-Hilaire (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.