Epinal vs Chambly Thelle FC H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Epinal
thuisvorm
D W L L
National 2 - Group A
Stade de la Colombière
Logo van Chambly Thelle FC
uitvorm
W W L L

AI-wedstrijdinzichten

Epinal
Chambly Thelle FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.33
1.63
0.75
3.33
5.00
2.50
Over 2.5-coëfficiënt
0.83
1.25
0.00
3.33
5.00
2.50
BTS-coëfficiënt
2.42
3.25
0.75
3.25
3.25
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W L L L
D W L L
D L
vs
W W L W L
W W
W W L L
Over 2.5-vorm
U O U U U
U O U U
U U
vs
O O O O U
O O
U O O U
BTS-vorm
N Y N N N
Y Y N N
N N
vs
Y Y Y N N
Y N
N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.50 2.50 0.50 Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.75 3.50 2.00 Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC +1.25
Chambly Thelle FC +2.00
Chambly Thelle FC +0.50
Chambly Thelle FC +0.25
Chambly Thelle FC +1.00
Epinal +0.50
Chambly Thelle FC +2.25
Chambly Thelle FC +3.00
Chambly Thelle FC +1.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.63 1.25 0.00 Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 3.00 1.00 Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC +1.37
Chambly Thelle FC +2.37
Chambly Thelle FC +0.37
Chambly Thelle FC +0.75
Chambly Thelle FC +1.75
Epinal +0.25
Chambly Thelle FC +2.00
Chambly Thelle FC +3.00
Chambly Thelle FC +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.88 1.25 0.50 Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 0.50 1.00 Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC beter
Chambly Thelle FC beter
Epinal beter
Chambly Thelle FC beter
Chambly Thelle FC beter
Chambly Thelle FC beter
Epinal beter
Gelijk
Epinal beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Epinal
Chambly Thelle FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.63 1.25 0 2 3 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.88 1.25 0.5 0.75 0.5 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.5 2.5 0.5 2.75 3.5 2
BTS-percentage 25% 50% 0% 50% 50% 50%
Clean sheet-percentage 25% 0% 50% 38% 50% 25%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Epinal
Chambly Thelle FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Epinal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chambly Thelle FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.