Saint-Colomban Locminé vs Tarbes H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Saint-Colomban Locminé
thuisvorm
D L W
National 2 - Group B
Stade du Pigeon Blanc
Logo van Tarbes
uitvorm
D D W

AI-wedstrijdinzichten

Saint-Colomban Locminé
Tarbes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.33
2.17
0.50
2.42
2.17
2.67
Over 2.5-coëfficiënt
0.83
0.00
1.67
0.83
1.67
0.00
BTS-coëfficiënt
2.42
2.67
2.17
1.33
2.17
0.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L W L
D L W
D L L
vs
W D L W D
W L D
D D W
Over 2.5-vorm
U U U U O
U U U
U U O
vs
U U O U U
U O U
U U U
BTS-vorm
N N N N Y
Y N N
N N Y
vs
N N Y N N
N Y N
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.33 1.33 1.33 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 1.33 0.33 Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé +0.50
Gelijk
Saint-Colomban Locminé +1.00
Saint-Colomban Locminé +0.50
Gelijk
Saint-Colomban Locminé +1.00
Saint-Colomban Locminé +0.50
Gelijk
Saint-Colomban Locminé +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.50 0.67 0.33 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.67 0.33 Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Tarbes +0.17
Saint-Colomban Locminé +0.17
Saint-Colomban Locminé +0.17
Gelijk
Saint-Colomban Locminé +0.34
Tarbes +0.17
Tarbes +0.34
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.83 0.67 1.00 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.67 0.00 Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tarbes beter
Tarbes beter
Tarbes beter
Tarbes beter
Gelijk
Tarbes beter
Tarbes beter
Tarbes beter
Tarbes beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Saint-Colomban Locminé
Tarbes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.5 0.67 0.33 0.5 0.67 0.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.83 0.67 1 0.33 0.67 0
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.33 1.33 1.33 0.83 1.33 0.33
BTS-percentage 33% 33% 33% 17% 33% 0%
Clean sheet-percentage 33% 33% 33% 83% 67% 100%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Saint-Colomban Locminé
Tarbes

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tarbes (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.