Saumur vs Saint-Colomban Locminé H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Saumur
thuisvorm
D W L
National 2 - Group B
Stade des Rives du Thouet
Logo van Saint-Colomban Locminé
uitvorm
D L L

AI-wedstrijdinzichten

Saumur
Saint-Colomban Locminé

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.08
2.17
0.00
1.33
2.17
0.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.33
1.67
0.83
0.00
1.67
BTS-coëfficiënt
3.00
3.33
2.67
2.42
2.67
2.17
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L L
D W L
L L L
vs
D L L W L
D L W
D L L
Over 2.5-vorm
U O U O O
U O O
U U O
vs
U U U U O
U U U
U U O
BTS-vorm
N Y N Y Y
N Y Y
N N Y
vs
N N N N Y
Y N N
N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.33 2.67 2.00 Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 1.33 1.33 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saumur +1.00
Saumur +1.00
Saumur +1.00
Saumur +1.34
Saumur +1.34
Saumur +1.34
Saumur +0.67
Saumur +0.67
Saumur +0.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.67 1.00 0.33 Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.67 0.33 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saumur +0.17
Gelijk
Saumur +0.34
Saumur +0.50
Saumur +0.33
Saumur +0.67
Saint-Colomban Locminé +0.17
Saint-Colomban Locminé +0.34
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.67 1.67 1.67 Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 0.67 1.00 Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Saint-Colomban Locminé beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Saumur
Saint-Colomban Locminé

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.67 1 0.33 0.5 0.67 0.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.67 1.67 1.67 0.83 0.67 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.33 2.67 2 1.33 1.33 1.33
BTS-percentage 50% 67% 33% 33% 33% 33%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 33% 33% 33%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Saumur
Saint-Colomban Locminé

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saumur (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Colomban Locminé (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.