Andrézieux vs Chateauroux H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Andrézieux
thuisvorm
L W W W D
National 2 - Group C
L'Envol Stadium
Logo van Chateauroux
uitvorm
D D D

AI-wedstrijdinzichten

Andrézieux
Chateauroux

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
3.30
1.30
0.90
0.00
1.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.00
2.00
0.00
0.00
0.00
BTS-coëfficiënt
3.60
4.30
2.90
1.60
1.50
1.67
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W L D
L W W W D
L W D L L
vs
D L D L D
L L
D D D
Over 2.5-vorm
U U O O U
O O U O U
O U U U O
vs
U U U U U
U U
U U U
BTS-vorm
N N Y Y Y
Y Y N Y Y
N N Y N Y
vs
N N Y N N
N N
N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.20 2.80 Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 1.00 0.67 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Andrézieux +2.17
Andrézieux +2.00
Andrézieux +2.33
Andrézieux +2.37
Andrézieux +2.20
Andrézieux +2.53
Andrézieux +1.97
Andrézieux +1.80
Andrézieux +2.13
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 2.20 1.00 Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.17 0.00 0.33 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Andrézieux +1.43
Andrézieux +1.60
Andrézieux +1.27
Andrézieux +2.03
Andrézieux +2.20
Andrézieux +1.87
Andrézieux +0.83
Andrézieux +1.00
Andrézieux +0.67
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.67 1.00 0.33 Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Gelijk
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Chateauroux beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Andrézieux
Chateauroux

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 2.2 1 0.17 0 0.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 0.67 1 0.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3.2 2.8 0.83 1 0.67
BTS-percentage 60% 80% 40% 17% 0% 33%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 33% 0% 67%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Andrézieux
Chateauroux

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Andrézieux (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chateauroux (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.