Hauts Lyonnais vs Fréjus St-Raphaël H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Hauts Lyonnais
thuisvorm
D W L
National 2 - Group C
Stade Thomas Granjon
Logo van Fréjus St-Raphaël
uitvorm
W L L L W

AI-wedstrijdinzichten

Hauts Lyonnais
Fréjus St-Raphaël

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.42
2.17
2.67
2.15
2.30
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.33
1.67
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
4.17
3.33
5.00
2.40
1.90
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D L D
D W L
W D D
vs
L W L L W
D L W W L
W L L L W
Over 2.5-vorm
O O U O U
U O O
O U U
vs
O U O O U
U U O U O
O U O O U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
N Y Y
Y Y Y
vs
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.33 2.33 2.33 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël +0.17
Fréjus St-Raphaël +0.07
Fréjus St-Raphaël +0.27
Fréjus St-Raphaël +0.17
Fréjus St-Raphaël +0.07
Fréjus St-Raphaël +0.27
Fréjus St-Raphaël +0.17
Fréjus St-Raphaël +0.07
Fréjus St-Raphaël +0.27
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.17 1.00 1.33 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël +0.03
Fréjus St-Raphaël +0.23
Hauts Lyonnais +0.17
Fréjus St-Raphaël +0.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Gelijk
Hauts Lyonnais +0.13
Fréjus St-Raphaël +0.07
Hauts Lyonnais +0.33
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.17 1.33 1.00 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hauts Lyonnais beter
Fréjus St-Raphaël beter
Hauts Lyonnais beter
Fréjus St-Raphaël beter
Fréjus St-Raphaël beter
Hauts Lyonnais beter
Hauts Lyonnais beter
Gelijk
Hauts Lyonnais beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Hauts Lyonnais
Fréjus St-Raphaël

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.17 1 1.33 1.2 1.4 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.17 1.33 1 1.3 1 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.33 2.33 2.33 2.5 2.4 2.6
BTS-percentage 83% 67% 100% 30% 20% 40%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 40% 60% 20%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Hauts Lyonnais
Fréjus St-Raphaël

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Fréjus St-Raphaël (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.