Limonest vs Saint-Priest H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Limonest
thuisvorm
L W L L D
National 2 - Group C
Stade Courtois Fillot
Logo van Saint-Priest
uitvorm
D D L L D

AI-wedstrijdinzichten

Limonest
Saint-Priest

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
1.30
2.30
1.75
2.60
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.80
4.30
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W D L
L W L L D
W L D W L
vs
W L D D D
W L W D D
D D L L D
Over 2.5-vorm
O U U U O
O U O U U
O U O U O
vs
O O U U O
U O O U O
U U O O U
BTS-vorm
Y N N Y Y
N N Y N Y
Y N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.90 2.80 3.00 Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.20 2.20 Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Limonest +0.20
Saint-Priest +0.30
Limonest +0.70
Limonest +0.10
Saint-Priest +0.40
Limonest +0.60
Limonest +0.30
Saint-Priest +0.20
Limonest +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.80 1.20 Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.80 0.60 Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest +0.20
Saint-Priest +0.80
Limonest +0.40
Saint-Priest +0.40
Saint-Priest +1.00
Limonest +0.20
Gelijk
Saint-Priest +0.60
Limonest +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.90 2.00 1.80 Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.40 1.60 Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Saint-Priest beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Limonest
Saint-Priest

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.8 1.2 1.2 1.8 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.9 2 1.8 1.5 1.4 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.9 2.8 3 2.7 3.2 2.2
BTS-percentage 50% 40% 60% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Limonest
Saint-Priest

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Limonest (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Priest (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.