Troyes II vs Lyon Duchere H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Troyes II
thuisvorm
D W W
National 2 - Group C
Complexe Sportif de l'Aube N° 2 - Terrain du Bas
Logo van Lyon Duchere
uitvorm
L L L

AI-wedstrijdinzichten

Troyes II
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.92
3.83
0.00
0.83
1.67
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.33
3.33
3.33
3.33
3.33
3.33
BTS-coëfficiënt
2.42
3.33
1.50
3.83
3.83
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W L
D W W
L L L
vs
L L L W L
L L W
L L L
Over 2.5-vorm
O O O O U
U O O
O O U
vs
O U O O U
O U O
O O U
BTS-vorm
N Y N Y N
N Y Y
N N N
vs
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.83 3.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere +0.84
Lyon Duchere +1.50
Lyon Duchere +0.17
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.33
Gelijk
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.66
Lyon Duchere +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 2.00 0.00 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Lyon Duchere +0.33
Troyes II +0.33
Troyes II +1.00
Troyes II +0.67
Troyes II +1.33
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.33
Lyon Duchere +0.67
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.83 1.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Gelijk
Troyes II beter
Lyon Duchere beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Troyes II
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 2 0 1 1.33 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.83 1 2.67 2.67 3 2.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.83 3 2.67 3.67 4.33 3
BTS-percentage 33% 67% 0% 67% 67% 67%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Troyes II
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.