UF Touraine vs Bourges Foot 18 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van UF Touraine
thuisvorm
D W
National 2 - Group C
Complexe sportif de la Haye
Logo van Bourges Foot 18
uitvorm
D D

AI-wedstrijdinzichten

UF Touraine
Bourges Foot 18

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.90
3.25
2.67
1.20
1.00
1.50
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
0.00
1.67
0.00
0.00
0.00
BTS-coëfficiënt
2.60
3.25
2.17
1.30
2.17
0.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D W D
D W
W D D
vs
D D D D L
D D L
D D
Over 2.5-vorm
U U U U O
U U
U U O
vs
U U U U U
U U U
U U
BTS-vorm
N Y N N Y
Y N
N N Y
vs
Y N N N N
Y N N
N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.58 1.50 1.67 UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 1.00 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
UF Touraine +1.08
UF Touraine +0.58
UF Touraine +1.58
UF Touraine +1.00
UF Touraine +0.50
UF Touraine +1.50
UF Touraine +1.17
UF Touraine +0.67
UF Touraine +1.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.17 0.33 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
UF Touraine +0.83
UF Touraine +0.67
UF Touraine +1.00
UF Touraine +0.83
UF Touraine +0.67
UF Touraine +1.00
UF Touraine +0.83
UF Touraine +0.67
UF Touraine +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.58 0.50 0.67 UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.67 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 beter
UF Touraine beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
UF Touraine beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Gelijk
Bourges Foot 18 beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

UF Touraine
Bourges Foot 18

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1 1 0.17 0.33 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.58 0.5 0.67 0.33 0.67 0
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.58 1.5 1.67 0.5 1 0
BTS-percentage 42% 50% 33% 17% 33% 0%
Clean sheet-percentage 58% 50% 67% 67% 33% 100%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
UF Touraine
Bourges Foot 18

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

UF Touraine (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.