Stadeln vs Nordlingen H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Stadeln
thuisvorm
D D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage FSV Stadeln
Logo van Nordlingen
uitvorm
D W L L L

AI-wedstrijdinzichten

Stadeln
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.45
2.60
2.30
0.95
0.60
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
1.00
3.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.90
2.60
2.95
2.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W W D
D D L W W
W W L L D
vs
L L D L L
D L L D L
D W L L L
Over 2.5-vorm
O O U U U
U U O U U
U O O O U
vs
U O U O O
O U U U O
U O O O O
BTS-vorm
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
vs
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen +1.20
Nordlingen +0.80
Nordlingen +1.60
Nordlingen +1.60
Nordlingen +1.20
Nordlingen +2.00
Nordlingen +0.80
Nordlingen +0.40
Nordlingen +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 0.80 1.40 Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Stadeln +0.10
Nordlingen +0.10
Nordlingen +0.30
Nordlingen +0.20
Nordlingen +0.40
Stadeln +0.30
Stadeln +0.40
Stadeln +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 1.00 1.20 Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Stadeln beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Stadeln
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 0.8 1.4 1.1 1 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 1 1.2 2.3 2 2.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 3.4 3 3.8
BTS-percentage 40% 40% 40% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 50% 40% 60% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Stadeln
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stadeln (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.