Erlbach vs Schalding-Heining H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Erlbach
thuisvorm
D W W D W
Oberliga - Bayern Süd
Waldstadion Erlbach
Logo van Schalding-Heining
uitvorm
L L D W L

AI-wedstrijdinzichten

Erlbach
Schalding-Heining

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.10
3.60
2.60
0.80
0.30
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
2.00
0.00
3.50
5.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.25
3.60
0.90
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D D W
D W W D W
W D L W D
vs
D L W L L
L L D L L
L L D W L
Over 2.5-vorm
O U U U O
U U O U O
U U U U U
vs
U O U O O
O O O O O
U O U U O
BTS-vorm
N N Y N Y
Y N N Y Y
N N N N N
vs
Y N N Y N
Y N Y N Y
N Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.60 2.60 0.60 Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.30 5.00 3.60 Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schalding-Heining +2.70
Schalding-Heining +3.40
Schalding-Heining +2.00
Schalding-Heining +1.70
Schalding-Heining +2.40
Schalding-Heining +1.00
Schalding-Heining +3.70
Schalding-Heining +4.40
Schalding-Heining +3.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 2.00 0.40 Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.20 0.80 Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Erlbach +0.20
Gelijk
Erlbach +0.40
Erlbach +1.00
Erlbach +0.80
Erlbach +1.20
Schalding-Heining +0.60
Schalding-Heining +0.80
Schalding-Heining +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.40 0.60 0.20 Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.30 3.80 2.80 Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Erlbach beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Erlbach
Schalding-Heining

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 2 0.4 1 1.2 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.4 0.6 0.2 3.3 3.8 2.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.6 2.6 0.6 4.3 5 3.6
BTS-percentage 30% 60% 0% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 60% 40% 80% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Erlbach
Schalding-Heining

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Erlbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Schalding-Heining (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.