Ismaning vs Hankofen-Hailing H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Ismaning
thuisvorm
L W W W W
Oberliga - Bayern Süd
Professor Erich Greipl Stadion
Logo van Hankofen-Hailing
uitvorm
D W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Ismaning
Hankofen-Hailing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.65
4.00
1.30
2.95
3.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
5.00
3.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.60
4.30
2.90
3.60
3.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W L W
L W W W W
W L D L L
vs
D L L W W
W W D L W
D W D L W
Over 2.5-vorm
O U O O O
O O O O O
O U O U O
vs
U O O O O
O U U O O
U O O O O
BTS-vorm
Y N Y Y Y
Y N Y Y Y
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
Y N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.20 5.40 3.00 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 2.60 3.60 Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning +1.10
Ismaning +1.60
Ismaning +0.60
Ismaning +2.30
Ismaning +2.80
Ismaning +1.80
Hankofen-Hailing +0.10
Ismaning +0.40
Hankofen-Hailing +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.60 3.60 1.60 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 1.60 2.40 Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning +0.60
Ismaning +1.00
Ismaning +0.20
Ismaning +1.60
Ismaning +2.00
Ismaning +1.20
Hankofen-Hailing +0.40
Gelijk
Hankofen-Hailing +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.80 1.40 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.00 1.20 Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Hankofen-Hailing beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Ismaning
Hankofen-Hailing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.6 3.6 1.6 2 1.6 2.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.8 1.4 1.1 1 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.2 5.4 3 3.1 2.6 3.6
BTS-percentage 60% 80% 40% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Ismaning
Hankofen-Hailing

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hankofen-Hailing (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.