TuS Geretsried vs 1860 München II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van TuS Geretsried
thuisvorm
D L L L L
Oberliga - Bayern Süd
Isaraustadion
Logo van 1860 München II
uitvorm
L L D L D

AI-wedstrijdinzichten

TuS Geretsried
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.15
0.30
2.00
1.60
2.60
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
2.50
2.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
3.45
3.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W L L
D L L L L
W L L W L
vs
D L L W D
D D W L W
L L D L D
Over 2.5-vorm
O O U O O
U O U O O
O U O U O
vs
U U O O U
U U O U O
O O U O U
BTS-vorm
N N N Y Y
N Y N N Y
Y N N N Y
vs
Y N Y N N
Y Y Y N N
Y N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.80 2.40 3.20 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.60 3.00 4.20 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II +0.80
1860 München II +0.20
1860 München II +1.40
1860 München II +1.20
1860 München II +0.60
1860 München II +1.80
1860 München II +0.40
TuS Geretsried +0.20
1860 München II +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.60 1.40 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.00 1.00 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II +0.50
1860 München II +1.00
Gelijk
1860 München II +0.90
1860 München II +1.40
1860 München II +0.40
1860 München II +0.10
1860 München II +0.60
TuS Geretsried +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.80 1.80 1.80 TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 1.00 3.20 1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
TuS Geretsried beter
1860 München II beter
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
1860 München II beter
TuS Geretsried beter
TuS Geretsried beter
1860 München II beter
TuS Geretsried beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

TuS Geretsried
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.6 1.4 1.5 2 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.8 1.8 1.8 2.1 1 3.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.8 2.4 3.2 3.6 3 4.2
BTS-percentage 40% 40% 40% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
TuS Geretsried
1860 München II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

TuS Geretsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1860 München II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.