Weissenfels vs Dresden II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Weissenfels
thuisvorm
W L L
Oberliga - Nordost-Süd
Stadion nog onbekend
Logo van Dresden II
uitvorm
D D D

AI-wedstrijdinzichten

Weissenfels
Dresden II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.14
1.67
2.50
3.00
4.13
1.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.86
1.67
3.75
0.71
1.25
0.00
BTS-coëfficiënt
2.50
1.50
3.25
3.29
3.25
3.33
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W L L
W L L
W L W L
vs
W D D D W
W W D W
D D D
Over 2.5-vorm
O O O U U
U O U
O O O U
vs
O U U U U
U O U U
U U U
BTS-vorm
Y N Y N N
N N N
N Y Y N
vs
Y Y Y N N
N Y Y N
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.04 2.33 3.75 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.92 2.50 1.33 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weissenfels +1.12
Weissenfels +0.54
Weissenfels +1.71
Weissenfels +0.41
Dresden II +0.17
Weissenfels +1.00
Weissenfels +1.83
Weissenfels +1.25
Weissenfels +2.42
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.29 0.33 2.25 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 2.00 0.67 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II +0.04
Dresden II +0.71
Weissenfels +0.62
Dresden II +1.00
Dresden II +1.67
Dresden II +0.34
Weissenfels +0.92
Weissenfels +0.25
Weissenfels +1.58
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.75 2.00 1.50 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.58 0.50 0.67 Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Dresden II beter
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Weissenfels
Dresden II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.29 0.33 2.25 1.33 2 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.75 2 1.5 0.58 0.5 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.04 2.33 3.75 1.92 2.5 1.33
BTS-percentage 25% 0% 50% 58% 50% 67%
Clean sheet-percentage 29% 33% 25% 42% 50% 33%
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Weissenfels
Dresden II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dresden II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0