Mechtersheim vs FV Engers 07 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Mechtersheim
thuisvorm
W W W W W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion an der Kirschenallee
Logo van FV Engers 07
uitvorm
W D D D L

AI-wedstrijdinzichten

Mechtersheim
FV Engers 07

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.65
5.00
2.30
2.10
2.30
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
4.00
3.00
3.00
4.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.95
4.30
3.60
4.15
5.00
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W D W
W W W W W
L W W L D
vs
L D W L D
L W L W D
W D D D L
Over 2.5-vorm
O O O O U
O O O O U
U U O O O
vs
O U O O U
O O O O U
O U U U O
BTS-vorm
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y Y Y Y
N Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.00 4.60 3.40 Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.90 4.60 3.20 FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mechtersheim +0.10
FV Engers 07 +0.60
Mechtersheim +0.80
Mechtersheim +0.70
Gelijk
Mechtersheim +1.40
FV Engers 07 +0.50
FV Engers 07 +1.20
Mechtersheim +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.60 3.40 1.80 Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 2.00 1.60 FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mechtersheim +0.80
Mechtersheim +0.60
Mechtersheim +1.00
Mechtersheim +1.60
Mechtersheim +1.40
Mechtersheim +1.80
Gelijk
FV Engers 07 +0.20
Mechtersheim +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.60 1.60 FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Mechtersheim beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Mechtersheim
FV Engers 07

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.6 3.4 1.8 1.8 2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 2.1 2.6 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 4 4.6 3.4 3.9 4.6 3.2
BTS-percentage 70% 80% 60% 80% 100% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 0% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Mechtersheim
FV Engers 07

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Mechtersheim (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FV Engers 07 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0