RW Wittlich vs Pirmasens H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van RW Wittlich
thuisvorm
W W L W D
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion nog onbekend
Logo van Pirmasens
uitvorm
D L W D D

AI-wedstrijdinzichten

RW Wittlich
Pirmasens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.45
3.30
1.60
2.95
4.00
1.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
3.50
4.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
4.30
3.60
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D D D
W W L W D
L L W D D
vs
W W D D W
W W L W W
D L W D D
Over 2.5-vorm
O O O U U
U O O O U
O O O O U
vs
O O U U O
U O O O O
O O O U U
BTS-vorm
N N Y Y Y
N Y Y N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.40 3.80 5.00 RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.40 4.80 4.00 Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Pirmasens +0.40
RW Wittlich +0.40
Pirmasens +0.60
Pirmasens +1.00
Pirmasens +0.20
RW Wittlich +0.60
RW Wittlich +0.20
RW Wittlich +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.50 2.40 2.60 RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 3.80 2.20 Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens +0.50
Pirmasens +1.30
RW Wittlich +0.30
Pirmasens +0.60
Pirmasens +1.40
RW Wittlich +0.20
Pirmasens +0.40
Pirmasens +1.20
RW Wittlich +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.90 1.40 2.40 RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.00 1.80 Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens beter
Pirmasens beter
Pirmasens beter
Gelijk
Pirmasens beter
RW Wittlich beter
Pirmasens beter
Pirmasens beter
Pirmasens beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

RW Wittlich
Pirmasens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.5 2.4 2.6 3 3.8 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.9 1.4 2.4 1.4 1 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.4 3.8 5 4.4 4.8 4
BTS-percentage 70% 60% 80% 80% 60% 100%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
RW Wittlich
Pirmasens

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

RW Wittlich (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pirmasens (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0